Skocz do zawartości

zestaw stereo? do 1800 zł


rapiernik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przed chwilą, MobyDick napisał:

Te Elaci są protoplastami kolumn w których są obecnie montowane głośniki wysokotonowe AMT.

Szczerze to mi nic nie mówi aż taki techniczny nie jestem 

Tak jak pisałem wcześniej mi każde kolumny podchodzą jednak doszedłem do wniosku że może warto zasięgnąć porady bardziej doświadczonych osób! Dlatego znalazłem się na tym forum a pro po czytam je już minimum 2 lata często trafiałem na twoje odpowiedzi i zawsze były one bardzo rzeczowe i fachowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test ciekawy 👍

Dawno temu słyszałem podłogowe ELAC zabij nie pamiętam modelu paliwo dostarczał stary Marantz dźwięk piękny czysty bas taki że Chińczykom sejsmografy szalały 😁 nie chciałem wyjść mógłbym słuchać godzinami tym bardziej że leciała moja ukochana Metallica!!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

dzięki wszystkim za pomoc, sprzęt w końcu doszedł. Smsl q5, magnat quantum 723 i google chromecast audio. Wszystko podłączone i jest fajnie, przynajmniej do dzisiaj :P

Dziś odpaliłem muzyke z youtube na telewizorze i słyszę że coś nie tak: jakby się dźwięk rozjezdżał, jest troche taki wycofany, normalnie jakby ktoś tam pijany grał, kto nie nadąża :/

Dla porównania z użyciem chromecasta odpaliłem dokładnie taki sam utwór ze spotify i tutaj jest dobrze. Przełaczałem po kilka razy pomiędzy chromecast a tv i na tv coś jest nie tak. Ponadto dzwięk na filmach z tv też jest jakiś taki wycofany, hallowy aż za bardzo kinowy.

Macie pomysł czym to jest spowodowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rapiernik napisał:

cześć,

dzięki wszystkim za pomoc, sprzęt w końcu doszedł. Smsl q5, magnat quantum 723 i google chromecast audio. Wszystko podłączone i jest fajnie, przynajmniej do dzisiaj :P

Dziś odpaliłem muzyke z youtube na telewizorze i słyszę że coś nie tak: jakby się dźwięk rozjezdżał, jest troche taki wycofany, normalnie jakby ktoś tam pijany grał, kto nie nadąża :/

Dla porównania z użyciem chromecasta odpaliłem dokładnie taki sam utwór ze spotify i tutaj jest dobrze. Przełaczałem po kilka razy pomiędzy chromecast a tv i na tv coś jest nie tak. Ponadto dzwięk na filmach z tv też jest jakiś taki wycofany, hallowy aż za bardzo kinowy.

Macie pomysł czym to jest spowodowane?

Dobra, odkryłem :P na tv miałem ustawioną wysoką głośćność. Jak wziałem tv na minimum glośności to się znów zrobiło cacy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...