Skocz do zawartości

Kino klipsh-a


Waldi Jacukowicz

Recommended Posts

Witam Wszystkich z uśmiechem na twarzy. Poraz pierwszy tutaj i myślę że nie ostatni. Jestem na etapie oglądania zestawu głośników do kina domowego. Jak na razie wpadła mi firma klipsch. RP 8000F ,SPL 150 ,R 34 C, R 51M i chciałem kupić w ciemno bo wygląd zewnętrzny zrobił wrażenie po szperaniu w internecie zaczynam myśleć o odsłuchu tego zestawu. Pytanie gdzie najbliżej piły mógł bym  skorzystać z  odsłuchu i jaki najlepszy by był amplituner  co napędzi w/w zestaw. Zaznaczę że sali będzie kolo 50 m². Proszę o pomoc sugestie opinie i  propozycje na coś może innego lepszego itp itd. Pozdrowionka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chodzi o kino domowe to klipsch jest numerem 1. Zapewnia dynamiczne i bardzo szczegółowe brzmienie. Podstawą basowa jest solidna, a scena dźwiękowa szeroka. Jest to typowe brzmienie V. 

Odnośnie amplitunera to warto wybrać coś o cieplejszym brzmieniu. Polecam spróbować z Denonem 2700/3700 lub Marantz 5015, który będzie bardziej wyrównany tonalnie. 

Do Pabianic niestety masz kawałek drogi i nie wiem jaki salon byłby najbliżej. Oczywiście zawsze możemy wysłać kolumny do Ciebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zgadzam się z chłopakami. Skoro na frontach idziesz w RP, to resztę kanałów utrzymaj na tym samym poziomie. A że cetral i sub, to dwie najważniejsze kolumny w kinie, to 404 jest absolutnym minimum przy Twoim metrażu - a zalecanym wręcz 504. Sub będzie ok, tylko pomyśl nad dwoma. Może dostaniesz jeszcze 115SW, który niczym (poza wyglądem) nie różni się od SPL150, a będzie tańszy. Generalnie Klipsch w kinie robi robotę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...