Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz Denon ?


Pepelek

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim.

Zwracam się do Was z prośbą w doborze wzmacniacza. Obecnie posiadam wzmacniacz Denon 915r i jak pewnie wiecie jest słaby brzmieniowo,  bardzo słaby. Kiedyś miałem Denona 700v i nie było porównania na korzyść 700v.

Proszę doradźcie co mądrego kupić,  chciałbym coś z Denona , bo mam już Cd i tuner. Kolumny Mission m 32i. Nie musi był super mocny,  zależy mi na jakości. Lubię jak słyszę wysokie tony,  ale żeby nie kuły w uszy,  jakie soczyste,  detaliczne,  bas lubię miękki,  czasem może się delikatnie pociągnąć,  nie punktowy.

Zależy mi na pilocie. 

Dodam że Missiony maja trochę stonowane wysokie. 

Pomożecie? 😄

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, S4Home napisał:

 

Jeśli kolumny zostają na długo to 1500 seria wystarczy

Piotr

44 minuty temu, S4Home napisał:

 

 

 

 

Czy Denon 1500 zapewni mi w miarę to co pisałem w pierwszym poście,  odnośnie dźwięku? Czytałem na forach że ma punktowy,  szybki bas. 

Missionki zostają   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, DudasDudek napisał:

Ciężko zgadnąć, ale wiem, że Missiony z tamtych lat miały zwarty bas. Raczej Denon nie powinien ich przymulić, bo czemu. Nic droższego niż Denon 1500 nie ma sensu, bo droższy może nic szczególnie nie wnieść na plus, przy tych kolumnach.

Dziękuję za odpowiedz, myślę jeszcze o Denon 720 ae. Ponoć przyzwoity wzmacniacz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...