Skocz do zawartości

Filmy ostatnio obejrzane


Recommended Posts

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

Glass Onion: Film z serii 'Na noże' (netflix) - słabszy niż poprzednia część , aktorzy niby znani ,ale jednak bez szału. Tajemnica mordercy prosta do rozwikłania , gdyby nie Daniel Craig film nie do oglądania ;) 

Ale to nie jest tradycyjny kryminal jak u Conan-Doyl'a czy Christie, a raczej zabawa, satyra na klasyczna konwencje. Moze dasz rade, to obejrzyj jeszcze raz... ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2022 o 12:44, Kubakk napisał:

Glass Onion: Film z serii 'Na noże' (netflix) - słabszy niż poprzednia część , aktorzy niby znani ,ale jednak bez szału. Tajemnica mordercy prosta do rozwikłania , gdyby nie Daniel Craig film nie do oglądania ;) 

A mi się całkiem podobał 🤪 cały czas główny cebulowy mi sie z Elonem kojarzył 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Fafniak napisał:

Każdy powinien to obejrzeć. Ciekawy, pouczający, i niebywale dobrze nakręcony film. Nawet jeżeli okazałoby się, że  wyreżyserowany (tego się raczej nie dowiemy).

Można obejrzeć (a nawet trzeba) z małymi dziećmi (od lat 5 sprawdzone).

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas Apokalipsy (jest na amazon prime w HD , DD5.1) - zbierałem się chyba z 20 lat by obejrzeć ten film , czasy kiedy nie było efektów komputerowych robią wrażenie ;) Nawet młodego "morfeusza z matrixa" można zauważyć , miał w tym filmie chyba ~17 lat , do tego parę kawałków the Doors

https://www.filmweb.pl/film/Czas+Apokalipsy-1979-1092

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubakk napisał:

Czas Apokalipsy (jest na amazon prime w HD , DD5.1) - zbierałem się chyba z 20 lat by obejrzeć ten film , czasy kiedy nie było efektów komputerowych robią wrażenie ;) Nawet młodego "morfeusza z matrixa" można zauważyć , miał w tym filmie chyba ~17 lat , do tego parę kawałków the Doors

https://www.filmweb.pl/film/Czas+Apokalipsy-1979-1092

Gdzieś był fajny dokument opowiadający jak robili ten film

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubakk napisał:

Jak oglądacie filmy ? Mnie ostatnio lepiej bez lektora , ori dźwięk + napisy

Do niedawna królowała u nas w domu tylko i wyłącznie polska ścieżka dźwiękowa. Lektor, dubbing to oczywista oczywistość. No właśnie... Do niedawna. Różnica na plus w otwartości i jakości oryginalnych wersji jest tak znaczna że aż głupio się słucha pl przełączając tryb w locie.

Ostatnio podszedłem do Trzy tysiące lat tęsknoty i po 20 minutach musiałem wyłączyć ten film. Nie dlatego że zły... Po prostu zupełnie nie tego się spodziewałem a nie mam w zwyczaju przeglądać trailery czy opisy. Miałem ochotę na lekki odmużdżacz w stylu Aladyna z Will Smith, a to jest zupełnie co innego. Ciekawa obsada - Tilda Swinton, Idris Elba. Podejście drugie w weekend zrobię i obejrzę sam, bo dla 10-latka to trochę za trudna opowieść o opowieściach.

xTrzy-Tysiace-Lat-Tesknoty-Plakat-691x10

20230122-001845.jpg

20230122-001833.jpg

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...