Skocz do zawartości

Wzmacniacz do B&W 706S2


Grzesiek202

Recommended Posts

Polscy producenci audio za bardzo pachną garażem. 

Mam szanować takie Fezz jeśli spumknęli się z Lampizator? Lampizator to jest czyste audio-voodoo. Im grają dyski twarde! Nosz... 🤣🤣🤣

Pylon są wielkie i niezbyt urodziwe. Co do techniki w środku się nie wypowiem. 

UNITRA poszła dziwną drogą. 

10 minut temu, kaczadupa napisał:

O Panie, jaki koncert życzeń :)

...i żeby kosztowało pińcet, to urwe tak z 70 zeta I biere 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mazzi napisał:

A tak na poważnie ten atom unity jest faktycznie godny uwagi? Sklepy go polecają ale jestem ciekaw opinii niezależnych użytkowników. Tak na prawdę to chyba w tych rozmiarach jest to jedyny all in one który nie jest w klasie D

Wypozycz i sprawdź sam. Jak widzisz teraz na forum trafisz informację na TAK i NIE.

9 godzin temu, Gargan napisał:

Rotel RA-6000 jest tak brzydki, że aż piękny! 😁

U mnie Moon 250i Neo brumił ale nie ciągle, tylko takimi skokami. Bzzzzz, cisza, bzzzzz, cisza. Arcam SA30 cały czas robił hmmmmm. Na szczęście cichutko.

Po wymienić te aluminiowe przewody z '70

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gargan napisał:

Mam szanować takie Fezz jeśli spumknęli się z Lampizator? Lampizator to jest czyste audio-voodoo. Im grają dyski twarde! Nosz... 🤣🤣🤣

Heh, na żywo trudno posłuchać Lampizatora bo drogie.... ale nawet posłuchanie kilku nagrań z YT na słuchafonach powinno dać trochę do myślenia jak to "voodoo" gra...

9 godzin temu, kaczadupa napisał:

O Panie, jaki koncert życzeń :)

95 procent audiooszołomionych się podpisuje pod tą lista życzeń 😁

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Piotr Sonido napisał:

wymienić te aluminiowe przewody z '70

 

No kurcze, akurat mam miedziane a większość wzmacniaczy nie buczy. Przykro mi 🙂

8 minut temu, marcinmarcin napisał:

 ale nawet posłuchanie kilku nagrań z YT na słuchafonach powinno dać trochę do myślenia jak to "voodoo" gra...

 😁

Mnie wystarczyło posłuchać kilka ich wykładów audiofilskich i już wiem co to za specjaliści. Wszystko im gra. Najbardziej rzeczy zupełnie bez znaczenia, a nawet poza tematem 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marcinmarcin napisał:

95 procent audiooszołomionych się podpisuje pod tą lista życzeń 😁

Tak. Sprężysty, super dynamiczny bas, który potrafi mieć zarówno twardy, natychmiastowy atak jak i wypełnienie i zejście, lekka emfaza na pełnej średnicy ale bez przesadnego jazgotu górnym środkiem, czysta góra pasma, która nie przesadza w żadną stronę i do tego jeszcze, żeby to było spójne dynamicznie i tonalnie. Oczywiście całość pasma okraszona odpowiednią rozdzielczością. O czymś zapomniałem? A tak, jeszcze głośniki, które zrobią z tego użytek i pomieszczenie, które tego nie spierdzieli. A na końcu super realizacje naszej ulubionej muzyki. 

NIEWYKONALNE.

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, marcinmarcin napisał:

Heh, na żywo trudno posłuchać Lampizatora bo drogie.... ale nawet posłuchanie kilku nagrań z YT na słuchafonach powinno dać trochę do myślenia jak to "voodoo" gra...

 

Słuchałem na Avs w tamtym roku z kolumnami Sveda , i było całkiem fajnie. .

W Golden Tulip mieli przyzwoitą salkę, nie to co w Sobieskim albo na stadionie .

Edytowano przez Dedal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kaczadupa napisał:

To wracaj migusiem do lampki, którą trollujeszz a nie pierdzielisz o jakichś Moon-ach i Rotelach dla audiofilemonów. 

Lampy to technologia nadająca się tylko do rosyjskich czołgów, zaadaptowana przez audiofilemonów, bo wygląda egzotycznie a ci przygłusi dżentelmeni i tak nie słyszą różnicy co by nie uruchomili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2024 o 17:33, Mazzi napisał:

Zależy mi na w miarę kompaktowym all in one coś typu naim unity atom z racji że nie mam aż tyle miejsca by pchać tu duży wzmacniacz.

I to jest moim zdaniem dobry trop. Miałem Atoma od @stach_s i fajnie to razem brzmiało. To moim zdaniem cieplej grający wzmacniacz, taki trochę zaokrąglający co ostre z B&W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzesiek202 napisał:

I to jest moim zdaniem dobry trop. Miałem Atoma od @stach_s i fajnie to razem brzmiało. To moim zdaniem cieplej grający wzmacniacz, taki trochę zaokrąglający co ostre z B&W.

Grzesiu, Ty miałeś mocniejszą maszynę na wypożyczeniu!

To był starszej generacji model Uniti 2b, sekcja wzmaka oparta na podzespołach z XS2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dedal napisał:

Słuchałem na Avs w tamtym roku z kolumnami Sveda , i było całkiem fajnie. .

W Golden Tulip mieli przyzwoitą salkę, nie to co w Sobieskim albo na stadionie .

Pamiętam Marku i pełna zgoda. Dla mnie jeden z najfajniej grających zestawów na Avs. Cudnie się słuchało Marysi Peszek w tym pokoju... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...