Skocz do zawartości

Rozczarowanie dźwiękiem


wilson

Recommended Posts

Dnia 8.12.2021 o 09:35, robotnik napisał:

Wystarczy kupowac ma allegro i mozesz zwracac ze smartem za darmo .  Kupujać bezposrednio w sklepie moze byc problem a jeszcze trzeba wysylac na wlasny koszt .  Akurat w przypadku audio opcja wypozyczenia powinna byc normalna , sam jako laik sie o tym przekonalem kupujac a36 ktore taki mi sklep przez telefon zachwalal .... a wyszla jedna wielka kupa

Rzadko korzystam z allegro - tak to jest, że można kupić, rozpakować, uruchomić i w razie czego odesłać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wilson napisał:

Rzadko korzystam z allegro - tak to jest, że można kupić, rozpakować, uruchomić i w razie czego odesłać?

na allegro jest to najlatwiejsze , bo masz odsylke z smartem za darmo a druga sprawa , sklepy wiedza ze z byle powodu nie moga pomniejszac wartosci przedmiotu bo allegro ich zaraz do pionu postawi . Kupujac bezposrednio w sklepie liczyc sie musisz z tym ze beda chcieli np oddac 10% mniej , bo pomniejszyles wartosc przedmiotu .  Dlatego jak na forum jest pare sklepow ktore wyporzyczaja kolumny i to plus bo dostajesz sprzet juz wygrzany ( myslalem ze to bujda , ale s2000pro zueplnie gra po kilkunastu h... wiec cos w tym jest ) . Dlatego kupujesz na allegro i masz swiety spokoj jezeli bedziesz chcial odeslac .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2021 o 22:11, wilson napisał:

Za to gdy raz posłuchałem muzyki (poważnej) z winyli na kolumnach mission i starym denonie to byłem zachwycony.

 

Miałem podobnie. Słuchałem wielu współczesnych słupków i zawsze to samo. Jazgotliwe granie bez życia, męczące na dłuższą metę, połowy nagrań nie da się na tym słuchać. Dotałem najwyżej do jakiś audiovectorów za 20tys i powiedziałem stop. Kupiłem stare Tannoye z lat 70 i wreszcie to jest to. Jest wiele starszych konstrukcji, które nie kosztują majątku, a grają muzykę. Choćby Snelle E3. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, robotnik napisał:

na allegro jest to najlatwiejsze , bo masz odsylke z smartem za darmo a druga sprawa , sklepy wiedza ze z byle powodu nie moga pomniejszac wartosci przedmiotu bo allegro ich zaraz do pionu postawi . Kupujac bezposrednio w sklepie liczyc sie musisz z tym ze beda chcieli np oddac 10% mniej , bo pomniejszyles wartosc przedmiotu .  Dlatego jak na forum jest pare sklepow ktore wyporzyczaja kolumny i to plus bo dostajesz sprzet juz wygrzany ( myslalem ze to bujda , ale s2000pro zueplnie gra po kilkunastu h... wiec cos w tym jest ) . Dlatego kupujesz na allegro i masz swiety spokoj jezeli bedziesz chcial odeslac .

:) Dobrze wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2021 o 08:25, chudeusz09 napisał:

Piotr, zgadza się, można udowodnić klientowi, że towar był używany, bo przecież jak sprawdzić sprzęt nie używając go?

W sklepie kiedy patrzysz na niego go nie używasz. A prawa zwrotu nie masz.

Jak mówie. Są sklepy które nie robią z tego problemu, ale są takie co i owszem.

10 godzin temu, robotnik napisał:

na allegro jest to najlatwiejsze , bo masz odsylke z smartem za darmo a druga sprawa , sklepy wiedza ze z byle powodu nie moga pomniejszac wartosci przedmiotu bo allegro ich zaraz do pionu postawi

Mała poprawka. wiele firm związanych z audio ale i nie tylko zrezygnowało z allegro.

Oni nie poszli w dobrą stronę.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

W sklepie kiedy patrzysz na niego go nie używasz. A prawa zwrotu nie masz.

Jak mówie. Są sklepy które nie robią z tego problemu, ale są takie co i owszem.

Mała poprawka. wiele firm związanych z audio ale i nie tylko zrezygnowało z allegro.

Oni nie poszli w dobrą stronę.

Piotr

Np wiem ze od Ciebie bym kupił , zreszta juz pisalem ze jezeli bedzie cos ciekawego z kolumn audio prosze pisac , i wiem z wlasnego doswiadczenia ze sprzet audio trzeba posluchac samemu i to u siebie a nie w salonie... jezeli jakies sklepy robia z tym problem - jedna rada - unikac .  Przeciez jezeli cos dobrze zagra to nie bede tego zwracal...  najlepiej miec umowe z kurierami , tanie wysylki i sprzet do testow... wtedy juz otrzymujemy sprzet wygrzany itp - do tej pory myslalem ze to bajki ,,, ale svs 2000 pro zmienil moje zdanie . ten sub poprostu sam z siebie po tygodniu zaczal grac duzo lepiej bez zmiany uzstawien ...

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...