Skocz do zawartości

Zagwozdka kablowa do tannoy xt8f


Recommended Posts

1 godzinę temu, nazghul napisał:

Czekam na opis zmian. Też mam xt8f, zmiana na pro głośnikowe wireorld oasis 8 wprowadziła bardzo dużo zmian, na coax też zareagowały, czeka mnie teraz zmiana interkonekta. Może będę porównywał do cardas 101 które masz bo wyskoczyły na giełdzie hifi.

Napewno opiszę zmiany za kilka dni. Kable już do mnie dotarły. Niszowe w polsce kabelki i wiąże z nimi wielkie nadzieje. XT8 reagują na każdą nawet drobną zmianę co świadczy o ich doskonałej czułości. Można z nich wykrzesać niesamowity wręcz dźwięk ale sytem musi być bardziej dobrany starannie niż mogło by się wydawać. Jak zmieniałem kable głośnikowe to sporo się namęczyłem. Mogę tylko powiedzieć, że radze dobierać kable grające jak najbardziej liniowo by nie popsuć doskonałej równowagi tannoyów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje, że interkonekt luna gris nie zawiedzie mnie. Przelatałem na nim z 30 godz muzyki i do tej pory nie mogę się pozbierać. Ten system odmienił się nie do poznania. Nawet niewiem jak to opisać ale teraz to brzmi jak by niebyło kabla pomiędzy klockami, nie ma żadnych ograniczeń. 100% transparentności, 100% równości i 100% szcześcia. Niewiem jakim cudem ktoś zrobił taki przewód za taką kasę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...