Skocz do zawartości

All in one wybór odtwarzacza?


Slovta

Recommended Posts

Witam

Jestem obecnie po odsłuchu bluesound powernode 2021 z bowers Wilkins 606 s2 anniversary ( wrażenia pozytywne) ale jednocześnie nie daje mi spokoju cyrus one cast w podobnej cenie z tymi samymi kolumnami ale nie mam możliwości odsłuchu. Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z tym zestawem?

Zależy mi  na urządzeniu  all in one  dlatego te  dwa modele.

Przenaczenie muzyka sieciowa,  słuchawki oraz podłączenie do tv  zastępując soundbar . Także możliwość dopiecia subwoofera.

Domyślam się ze one ma lepszy wzmacniacz ale czy powernode nie jest bardziej zaawansowany(więcej możliwości) jezeli chodzi o urządzenie do odtwarzania muzyki z sieci?

Z gory dzieki za wszelkie wskazówki!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Cyrus One Cast zagra lepiej.

Ale jest tak jak mówisz jeśli chodzi o kwestie sieciowe. tu Node jednak stoi o klasę wyżej.

Wypożycz Bowersy z któregoś salonu Top HiFi a wtedy bez problemu załatwisz sobie Cyrusa do odsłuchu. Jego funkcjonalność może Ci po prostu wystarczyć a dźwięk może być dla Ciebie lepszy.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej zagra Cyrus One Cast niż Bluesound, wynika to z lepszego wzmacniacza w Cyrus. Ewentualnie spójrz jeszcze na Audiolab 6000A Play oraz francuski system Advance Paris PlayStream A5. W temacie kolumn do B&W najlepiej będzie pasował Advance Paris. Natomiast jeśli zostawiasz jeszcze możliwość wyboru innych kolumn, w danym przedziale cenowym jest ich mnóstwo. Spójrz chociażby na świetne Monitor Audio Bronze 100, bardziej rockowe, mocne Focal Chora 806, bardzo dobra polska konstrukcja Pylon Audio Diamond Monitor 18 oraz niestety trochę droższe, ale obiektywnie o klasę lepsze Buchardt S300 MKII.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...