Skocz do zawartości

NAD C357Bee chłodzenie


Daniel76

Recommended Posts

Witam, zakupiłem nad c375bee, dużo czytam o tym że te modele bardzo się grzeją, chciałbym kupić jakiś cichy wentylator żeby go odciążyć od tej dolegliwości, słucham muzyki w 90% na potencjometrze głośności na godzinie 9tej, proszę podpowiedzcie czy ktoś z was używa jakiegoś wentylatora np. od cp?

Proszę o podpowiedzi,,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcinmarcin napisał:

Wystarczy że nic na nim nie postawisz i nie pozaslaniasz boków 

Właśnie mam taką sytuację że stoi w komodzie, po bokach ma po 15cm przerwy, od góry też, jestem zmuszony do takiego ustawienia, myślisz że przy cichym słuchaniu tj. na godzinie 9tej będzie się grzał? Jeżeli tak to czy jakiś mały wentylator załatwi sprawę?

Dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tak pisze, że się grzeje, miałem ten wzmacniacz rok czasu, owszem grał z kolumnami wysoko skutecznymi i jest mu łatwiej. Do "normalnego" grania rzadko potencjometr ustawiałem na pozycji 9h. Gdzieś tak w okolicach 8,30h na potencjometrze zmienia się jego zakres pracy z klasy "A" już na klasę "AB" ale przesadą jest, że będzie się grzał, musiałem go rozkręcać do 12H na potencjometrze by zaczął być ciepły i to też nie od razu. hmm... troche mi go brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Nie wiem kto tak pisze, że się grzeje, miałem ten wzmacniacz rok czasu, owszem grał z kolumnami wysoko skutecznymi i jest mu łatwiej. Do "normalnego" grania rzadko potencjometr ustawiałem na pozycji 9h. Gdzieś tak w okolicach 8,30h na potencjometrze zmienia się jego zakres pracy z klasy "A" już na klasę "AB" ale przesadą jest, że będzie się grzał, musiałem go rozkręcać do 12H na potencjometrze by zaczął być ciepły i to też nie od razu. hmm... troche mi go brakuje.

I to jest odpowiedź, dziękuję bardzo , z jakimi kolumnami grał? U mnie Usher cp730

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Daniel76 napisał:

🙂😜🙄 hahaha nieźle, co myślisz o tym wentylatorku, Zda egzamin?

Myślę że już fakt że nic na nim nie będzie stało wystarczy. Jak będzie parzył to będziesz się martwił? 

 

10 godzin temu, DiBatonio napisał:

Marcin, mógłbyś mnie nie obrażać? 😉

😂😂😂😂

Ale że o so chodzi? O kota? 🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...