Skocz do zawartości

Oszust uwaga Krzysztof Bień


Recommended Posts

Witam wszystkich i ostrzegam przed Krzysztof Bień który oferuje kable na sprzedaż wlasnorecznie robione zamówiłem u niego kable glosnikowe chinch coaxial na sumę 780zl których nie otrzymałem i zwrotu pieniędzy też nie otrzymałem sprawa zostanie zgłoszona na policję wrazie pytań to mam wiadomości na messenger jako dowód

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dzik napisał:

Jak już chcesz ostrzegać, to może napisz coś więcej, czyli gdzie i w jakich okolicznościach te kable zamówiłeś, bo jeśli to oszust, to prawdopodobnie występuje pod różnymi imonami i nazwiskami.

Jest to administrator grupy z Facebook fani dobrego dźwięku kable zamówiłem przez Facebooka dokładnie przez messenger widziałem że mial opinie że kable doszły i TP więc zaryzykowałem 5 miesięcy temu przesłałem mu 780zl i doteraz ani kabli ani kasy mam dowody wiadomości z messenger jak się okazało nie jestem pierwszy którego tak zrobił dlatego ostrzegam innych 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2022 o 21:03, Sebastian kozlowski napisał:

Jest to administrator grupy z Facebook fani dobrego dźwięku

Też jestem na tej grupie i często widywałem posty tego typa. Często wstawiał jakieś kable czy kondycjonery w skandalicznych cenach, ale za to z jakim poetyckim opisem. Typowy handlarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dzik napisał:

Typowy handlarz przysłałby ci towar, dlatego wg opisu OP ten gość jest typowym, ale oszustem.

Normalny człowiek kupuje coś za 300zl, nie podoba mu się i sprzedaje za 250. Tego typa kojarzę, sprzedawał jakieś listwy, interkonekty po 1k,jakieś no name ale z mega opisem. Dlatego mówię że to handlarz. A przy okazji oszust. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wito76 napisał:

 Dlatego mówię że to handlarz. A przy okazji oszust. 

Handel zakłada jakąś wymianę - towarów, usług, na zasadzie kupna/sprzedaży. Tutaj do żadnej wymiany nie doszło; gość zapuścił przynętę i zainkasował na tych, co się nabrali. Nie był to więc handlarz, a już na pewno nie typowy.

Myślę, że jest wielu uczciwych handlarzy, którzy nie zasługują na to, żeby mianem ich profesji nazywać oszusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2022 o 18:25, Sebastian kozlowski napisał:

który oferuje kable na sprzedaż wlasnorecznie robione zamówiłem u niego kable glosnikowe chinch coaxial na sumę 780zl... których nie otrzymałem i zwrotu pieniędzy też nie otrzymałem

przykre to że są tacy ludzie, którzy żerują na innych :(, ale naiwnych nie sieją ¬¬ a Ty jesteś podwójnie naiwny 🤣.

 Co chciałeś osiągnąć kupując kable za taką cenę? 

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...