Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne do odtwarzacza Shanling M1 oraz smartfona.


Recommended Posts

Ostatnio trafiłem na taki artykuł: https://www.hfc.com.pl/test/5146,hifiman-deva-pro.html

Autor miał problemy z podłączeniem Devy Pro do Galaxy S7, bo pokazywało mu że podłączył klawiaturę fizyczną :) i przy PC-cie mógł korzystać z częstotliwości próbkowania do 48 KHz. Czy też masz jakieś problemy z współpraca z telefonem ? I możesz sprawdzić jakie są dostępne częstotliwości próbkowania w ustawieniach Windows? Wiesz jak to sprawdzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zapytałem o to, bo to co pisze wydaje się dość absurdalne. Z jednej strony Samsung, który potrafi sporo namieszać w swoich telefonach z Androidem i drugiej podejrzewam że moduł R2R Hifimana jest zgodny z nowymi popularnymi systemami operacyjnymi plug&play. Kiedyś okienka miały problemy z obsługą gęstych plików bez dodatkowego oprogramowania. Obecnie 192kHz/24bit nie jest już problemem. Myślę że oprogramowanie które używał recenzent wymaga poprawek. Faktem jest jednak to że nawet nowy Windows potrafi sam obniżać ustawienie próbkowania dźwięku do 48kHz po restarcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...