Skocz do zawartości

Pytanie do posiadaczy Bluesound node


mateolo2

Recommended Posts

4 godziny temu, Artur Charicki napisał:

A ja już podłączyłem i szczenę zbieram. Nie mam możliwości podłączenia przez optyka i na razie jest jack-rca ale to co słyszę to jest szok. Dźwięk wręcz aksamitny. Że ja wcześniej takiego urządzenia nie kupiłem tylko tym bluetoothem się mordowałem... Polecam wszystkim niezdecydowanym. Najlepiej wydane 200pln ever 🙂

Artur - podpowiedz mi. W srodku nie ma zasilacza. Co ja mam uzyc w takim razie jakiejś starej ładowarki do telefonu? Kolejna sprawa czy to urządzenie jest ciagle włączone czy ono ma jakaś opcje standyby albo wyłączenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mateolo2 napisał:

Artur - podpowiedz mi. W srodku nie ma zasilacza. Co ja mam uzyc w takim razie jakiejś starej ładowarki do telefonu? Kolejna sprawa czy to urządzenie jest ciagle włączone czy ono ma jakaś opcje standyby albo wyłączenie?

Dokładnie. Weź jakąkolwiek z telefonu. Jeszcze nie obczaiłem czy się wyłącza ale podejrzewam, że jest cały czas w trybie gotowości bo ta dioda ciągle świeci. Chyba że trzeba dłuższego czasu bezczynności żeby zgasła.

Edytowano przez Artur Charicki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mar Ka napisał:

Ech

Zakupiłem również po lekturze. Będzie porównanie do Digione Signature.Zasilanie liniowe również wejdzie do testów.

W sumie,to można by chyba wydzielić osobny wątek dla tego maleństwa.

Daj koniecznie znać! Masz racje z tym wątkiem. Pewnie dużo rozmowy o tym będzie. Jak chcecie to ja mogę zalozyc

Panowie, 

Zgodnie z sugestia założyłem nowy wątek o tym urządzeniu. Przenieśmy się tam, a ten zamknijmy :)
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Artur Charicki napisał:

A ja już podłączyłem i szczenę zbieram. Nie mam możliwości podłączenia przez optyka i na razie jest jack-rca ale to co słyszę to jest szok. Dźwięk wręcz aksamitny. Że ja wcześniej takiego urządzenia nie kupiłem tylko tym bluetoothem się mordowałem... Polecam wszystkim niezdecydowanym. Najlepiej wydane 200pln ever 🙂

Co znaczy aksamitny? To chyba jednak nie dla mnie.

 

11 godzin temu, Mar Ka napisał:

Ech

Zakupiłem również po lekturze. Będzie porównanie do Digione Signature.Zasilanie liniowe również wejdzie do testów.

W sumie,to można by chyba wydzielić osobny wątek dla tego maleństwa.

Oooo tu będzie coś konkretnego :)

Z tym że samo optyk i coaxial w DAcu bedzie brzmiał inaczej.

Ok, przemieszczam się także do nowego wątku :)

Bo kilka testow mnie tu interesuje.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...