Skocz do zawartości

Wzmacniacz/amplituner do zestawu 5.1 PC


Halk_Hogan

Recommended Posts

Witam.

Posiadam zestaw głośników 5.1 JPW (https://www.megamedia.pl/zestaw-kina-domowego-teac-k8800-5.1-jpw.php) i potrzebuję do nich kupić wzmacniacz/amplituner, aby podłączyć je do PC i otrzymać porządny surround. Zależy mi, żeby można było podłączyć kablami 2xRCA - minijack osobno przód, tył i center/sub do płyty głównej, awaryjnie przydałoby się też wyjście HDMI. Chciałbym kupić jakiś używkę w kwocie max do 600-700zł. Pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Halk_Hogan napisał:

Zależy mi, żeby można było podłączyć kablami 2xRCA - minijack osobno przód, tył i center/sub do płyty głównej

tego się tak nie łączy.

 

2 godziny temu, Halk_Hogan napisał:

Chciałbym kupić jakiś używkę w kwocie max do 600-700zł

Onkyo TX-SR607

 

Łączysz to z komputerem przy pomocy hdmi albo kabla optycznego lub kabla cyfrowego,  ale tylko hdmi pozwoli przesłać dźwięk HD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie padł?

Skąd takie info? Proszę o wyniki oficjalnych badań ile padło na ile sztuk. Z oficjalnego serwisu. Jak do tego modele poprzednie oraz konkurencja.

Przecież tym się zajmujesz tak? Podawaniem danych technicznych. więc proszę je podać.

Miałem 607 i 608 i w jednym i drugim nic nie padło.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, S4Home napisał:

To dlaczego ja miałem 608, i dwóch kumpli. to były czasy gdzie załatwiało się to taniej :P i żadnemu z nas nie padło.

Na czym polegała zatem wada techniczna że nam 3 nie padły a komuś padły?

Przegrzewanie? Przeciążenia? Pytam bo jestem ciekaw.

Fakt, pomyliłem amplitunery i najwidoczniej cały czas je myliłem. W SR608 siedzi DSP TMS320DA788 który nie jest na liście wadliwych, czyli on będzie miał problemy z kondensatorami. Czyli mamy teoretycznie to samo co z 607.

 

Udało mi się odszukać listę, załączam i informacja handlowa.

 

 

Texas Instruments_20121114000.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...