Skocz do zawartości

Dali Zensor 5 + Yamaha r-n602 czy 803d


Michał kaszub

Recommended Posts

Cześć,
Zarówno RN602 jaki RN803 to dobry kierunek, patrząc jednak na kolumny adekwatnym wyborem byłby RN602, który lada dzień powinien być u nas. Bardzo dobrym wzmacniaczem byłby także Cyrus One lub dynamiczniejszy Quad Vena II Play. 

Zapraszam na odsłuch do naszego salonu oraz po wycenę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Michał kaszub napisał:

Witam,

Posiadam Dali Zensor 5 i chce dokupic do tego amplituner yamaha r-n...Celować w 602 czy 803?

Mam na razie pozyczony pioneer vsx831 i gra jak dla mnie laika zadowalająco przy salonie 32m wysokim na 3m

Kolego, jeśli chcesz przyoszczędzić, moim zdaniem spokojnie te kolumienki napędzi popularny ostatnio na forum topping MX5 plus wiim mini jako transprt. A za oszczędzone pieniądze możesz kupić tidala na długi czas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy będziesz wymieniał kolumny czy nie? Bo to decyduje o wyboerze 602 vs 803

RN 803 ma zaporową cenę. Absolutnie nie kupuj go za tyle ile widnieje teraz na Alledrogo.  W niższej cenie masz znacznie lepiej grający Cambridge AXR 100. A sieć sobie załatwiasz IEAST M30 PRO , WIIM czy Malinką

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2022 o 17:02, Q21 napisał:

Cześć,
Zarówno RN602 jaki RN803 to dobry kierunek, patrząc jednak na kolumny adekwatnym wyborem byłby RN602, który lada dzień powinien być u nas. Bardzo dobrym wzmacniaczem byłby także Cyrus One lub dynamiczniejszy Quad Vena II Play. 

Zapraszam na odsłuch do naszego salonu oraz po wycenę. 

Witam. Dzwoniłem do Waszego salonu i dostałem informację, że nie bedziecie mieli tej yamahy w tym roku...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał kaszub napisał:

Witam. Dzwoniłem do Waszego salonu i dostałem informację, że nie bedziecie mieli tej yamahy w tym roku...

 

Podeślij w wiadomości prywatnej numer telefonu, ktoś chyba nie przeczytał wiadomości o zbliżającej się dostawie. Mamy je już na stanie ale są ostatnie sztuki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...