Skocz do zawartości

Plastikowe zaczepy beyerdynamic dt 990 pro


Recommended Posts

Cześć! Kilka dni temu zapomniałem się, zostawiłem słuchawki na fotelu i wracając do komputera usiadłem na nich dupskiem 🥲 Po jednej ze stron pękła ta plastikowa część trzymająca pałąk (załącznik) czy wiecie może gdzie moge to dostać? Z góry zaznaczę, że mimo, że słuchawki nie były tanie to musiałbym upaść na głowę żeby za dwa kawałki plastiku zapłacić 100 zł czyli 1/5 ceny całych słuchawek bo to jakiś niesmieszny żart. Gdzie mógłbym szukać zamiennika? Ali? Dodam tylko jeszcze, że właściwie słuchawki się trzymają tylko czuje minimalną róznicę w docisku, więc może spróbować to złapać jakąś kropelką od środka?

 

IMG_1480.JPG

Edytowano przez Kiepsho x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kiepsho x napisał:

Dodam tylko jeszcze, że właściwie słuchawki się trzymają tylko czuje minimalną róznicę w docisku, więc może spróbować to złapać jakąś kropelką od środka?

Moim zdaniem kropelka nie da rady. Mam propozycje ale najpierw pytanko.... Jak to prezentuje sie od wewnętrznej strony? 

Foteczka tego pęknięcia plastiku od wewnątrz mile widziana 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiepsho x napisał:

Cześć! Kilka dni temu zapomniałem się, zostawiłem słuchawki na fotelu i wracając do komputera usiadłem na nich dupskiem 🥲 Po jednej ze stron pękła ta plastikowa część trzymająca pałąk (załącznik) czy wiecie może gdzie moge to dostać? Z góry zaznaczę, że mimo, że słuchawki nie były tanie to musiałbym upaść na głowę żeby za dwa kawałki plastiku zapłacić 100 zł czyli 1/5 ceny całych słuchawek bo to jakiś niesmieszny żart. Gdzie mógłbym szukać zamiennika? Ali? Dodam tylko jeszcze, że właściwie słuchawki się trzymają tylko czuje minimalną róznicę w docisku, więc może spróbować to złapać jakąś kropelką od środka?

 

IMG_1480.JPG

Spróbuj skleić - bo co Ci pozostało. Jak puści to… się przyzwyczaj. Te słuchawki i tak będą lepiej „siedziały” na głowie minimalnie uszkodzone od wielu nowych i sprawnych. Kiedyś się jednak wkurzysz i kupisz nowe, lepsze. Ciesz się, że masz pretekst na przyszłość i potężny oręż w walce z wyrzutami sumienia;)

No i nie powtórz błędu. Bo jak pęknie z drugiej strony to będzie game over;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki zalicza się do bardzo wytrzymałych, ale nie na siadanie na nich :) . Zazwyczaj taniej można kupić cały pałąk do słuchawek w których on częściej nawala. Dobrze wykonane i solidne kompletne pałąki do słuchawek na Aliexpress zwykle kosztują jednak więcej niż 100 zł. Takich drobnych części do oryginalnych pałąków i to takich które raczej się nie zużywają tam nie kupisz.

Musiałbyś raczej polować aż ktoś będzie sprzedawał uszkodzone słuchawki z innego powodu np. na Allegro lub Olx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiepsho x

Jak masz zacięcie majsterkowicza, to może z drewienka sobie wystrugaj taki element.

Są listwy w różnych rozmiarach, zrobić z dwóch połówek takich elementów , ładnie obrobić, wyprofilować i skręcić z dwóch stron śrubkami.

Tak tylko pomyślałem, że może iść w tym kierunku.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...