Skocz do zawartości

Shanling A3.2


FromBorg

Recommended Posts

9 minut temu, Mikelas76 napisał:

Fakt, wygląda jak drukarka 🤭

Ale jak fajnie gra, mmmmmmm.

HP zmieniło profil z urzadzen biurowych na Audio?

🤭

 

Dnia 20.10.2023 o 22:41, Mikelas76 napisał:

Nie słuchałem tego u siebie, ale w systemie kolegi. Myślę ze jednak znam trochę tamten system

No chyba nie Jarek? Jemu wszystkie wzmaki grają tak samo, chyba, że zepsute. 🤭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mikelas76 napisał:

No i stało się, powitałem w swoim systemie Integre Shanling A3.2. Tydzień temu miałem w domu Shanlinga kolegi, z nakręconymi godzinami grania i powiem ze cycki opadają jak to zagralo. Gra to na tyle zjawiskowo, że szukam powodu żeby zatrzymać moje pre lampowe.

 

Screenshot_20231207_183602_edit_26502798605851.jpg

Niedługo sprawdzimy jak grają dwie drukarki 😂😂😂😂

IMG_6460.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, AudioTube napisał:

Jedna rzecz/cecha/wrażenie, która wybija się zdecydowanie na pierwszy plan to…

Nie chciałbym nadmiernie gloryfikowac tego chińczyka, ale chyba się nie da.

Wszystko gra lepiej, może srednica jest bardziej gładka na lampie, ale to tak nie wielka różnica że nie ma co wymyślać. Mamy tu takie mocne granie, ale podane z lekkością i wdziękiem. Czuć że zapas mocy jest DUŻY a nawet OGROMNY. Ten klamot po całym dniu grania jest letniusi. Nawet cichutko grając oddaje wybrzmienia i różnicuje bas. Jak jest głośno, bas jest świetnie kontrolowany, energiczny i.....

Slyszalem już trochę tego sprzętu, ale ten klamot jest dla mnie zagadka. Jak te małe chinskie rączki zrobiły coś tak pięknie grającego? 

Dzwiek jest otwarty i napowietrzony. Glebia, szczegół, detale, szerokość są zdecydowanie lepsze niż w moim dotychczasowym systemie. Pewnie gra też pokoj i być może gdzieś nie będzie takiego WOW. No ja mam WOW. 

Dziś pracowałem zdalnie w domu i puściłem młodszej córce bajki przez system. Znam te bajki już na pamięć i możecie się śmiać ale co chwilę łapałem się na tym jakie fajne jest teraz audio w tych bajkach. 

Jestem bardzo zadowolony z obecnego zestawu. Jak zauważył kolega AudioTube dużo się zmieniło w moim systemie ostatnio. Granie jest już na naprawdę zadawalajacym poziomie 😉

Problemem jest gabaryt chinola. Siedzę i myślę jak poustawiać teraz sprzęt i kable bo na razie nie wiem jak. Gdy to zrobię wrzuce fotę. 

23 godziny temu, AudioTube napisał:

 

 

😉

Edytowano przez Mikelas76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

@Maciek12325 jak daleko stoją Graphene od przedniej ściany?

W trojkącie o jakich rozmiarach siedzisz?

Na zdjęciu monitory skręcone. W którym miejscu schodzą się ich osie?

Dlaczego wybrałeś Pawła i Roberta?

Więcej nie męczę.

Gratki

 

Monitorki stoją 90 cm od przedniej ściany. Trójkąt równoboczny 230x230x230. Osie schodzą się za głową. 

 

Dlaczego Pawła i Roberta? Bo znam ich już troszkę czasu i wiem że kolumny będą zrobione bardzo dobrze zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym. 
 

pozdrawiam 


 

 

Edytowano przez Maciek12325
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AudioTube napisał:

Dzięki Michał.

Używasz w nim wejścia cyfrowe? 
Przypominam sobie, że Pontusa miałeś. 

Pontus jest lepszy niż dac zintegrowany (chociaż ten jest wyjątkowo dobry jak na „przystawkę” ). Korzystam z niego na ten moment. Na celowniku jest kilka urządzeń do testów ( chociaż po odsłuchu Pontusa nie wiem czy jest sens). Słuchałem tego połączenia u siebie i Michała także…. 
 


 

 

Edytowano przez Maciek12325
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

Myślę , jednak , że przy tej wielkości monitorkach, nie jest w stanie zaprezentować nawet połowy swoich możliwości.

No byś się zdziwił. Znam system kolegi całkiem dobrze i do tej pory te małe paczuszki nie zagraly tak pięknie. Wydawałoby się że na pędzi je byle co, ale tak nie jest. Albo inaczej, dopiero shanling pokazał chyba max tych maluchow. Mi dosłownie kopara opadła. Jadąc nastawiałem się na kolejną Integre która zagra podobnie jak inne które tam słyszałem. Swoją drogą te maluchy graja nie adekwatnie do swej wielkości. Możesz mi nie wierzy, ale ja wiem co słyszałem 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dużych kolumnach podłogowych, to zapotrzebowanie na prąd bywa różne. Mam kolumny o gotowości przyjęcia 300W i jeśli wzmak nie ma przynajmniej 90W to grają średnio, a mam też kolumny o gotowości przyjęcia 200W i tu już 9W wystarczy żeby zagrały dobrze. Jednakże małe Menuety z różnymi wzmakami zagrały u mnie nieciekawie. Przepraszam za OT w temacie.

PS.Kiedyś słuchałem jakiegoś lampowego Shanlinga i  za dobrze nie było. 

3 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Możesz mi nie wierzy, ale ja wiem co słyszałem 😉

Nie kwestionuję tego że wzmak mógł wyciągnąć max z monitorków, jednakże monitorki ograniczają możliwości wzmaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rega napisał:

PS.Kiedyś słuchałem jakiegoś lampowego Shanlinga i  za dobrze nie było.

Ważne jest tez pomieszczenie, które każdy z nas ma trochę lub bardziej inne.

7 minut temu, Rega napisał:

Nie kwestionuję tego że wzmak mógł wyciągnąć max z monitorków, jednakże monitorki ograniczają możliwości wzmaka

Myślę że granie z tych monitorów jest tak dobre że więcej nie trzeba. A patrząc na koszt integry, absolutnie nie miałbym z tym problemu ze ona nie gra na 100% swoich możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rega napisał:

Przy dużych kolumnach podłogowych, to zapotrzebowanie na prąd bywa różne. Mam kolumny o gotowości przyjęcia 300W i jeśli wzmak nie ma przynajmniej 90W to grają średnio, a mam też kolumny o gotowości przyjęcia 200W i tu już 9W wystarczy żeby zagrały dobrze. Jednakże małe Menuety z różnymi wzmakami zagrały u mnie nieciekawie. Przepraszam za OT w temacie.

PS.Kiedyś słuchałem jakiegoś lampowego Shanlinga i  za dobrze nie było. 

Nie kwestionuję tego że wzmak mógł wyciągnąć max z monitorków, jednakże monitorki ograniczają możliwości wzmaka.

Czyli bez sensu kupiłem tak mocny wzmak ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...