Skocz do zawartości

Wzmacniacz/amplituner do 2 głośników.


Audio9999

Recommended Posts

3 minuty temu, Audio9999 napisał:

Zapomniałem o jednym, chciałbym z czasem mieć możliwość podłączenia subwoofera ponieważ nie wiem jak grają te głośniki i myśle, że fajnie byłoby kiedyś go podpiąć. 

Te kolumny mają sporo basu, może się okazać, że wystarczy Ci to na 15m2. Jeśli nie, to tutaj do SMSL'a też podepniesz subwoofer, jest tam wyjście SW, kablem 3,5mm jack :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

Nie był złośliwy , daleki jestem od tego.

To wybacz, źle odczytałem :)


Żeby nie odbiegać od tematu, to naprawdę polecam każdemu potestować tego malucha, używałem też SA300 (ale tutaj bez optycznego) i wydaje mi się, że jeśli ktoś nie potrzebuje klasycznego wyglądu wzmacniacza i ma budżet 500-1000 pln, to będzie mega zadowolony, Te Polki napędzi spokojnie i faktycznie sub może okazać się zbędny. Poza tym, dużo na forum o SMSL'ach czy Topping'ach, także nowych użytkowników zachęcam oczywiście do poczytania :) Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie był złośliwy , daleki jestem od tego. Po prostu przeczytałem i tak mi się samo nasunęło :)

Miałem dwa produkty tej firmy w domu na testach i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Czyli polecasz smsl? A znacie coś jeszcze w tym przedziale cenowym? Wyczytałem o Loxije a30?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W kwocie około 1000zł miałbyś 2 ciekawe opcje: Topping MX5 oraz Taga Harmony HTR1000CD. Taga Harmony zapewni muzykalniejsze brzmienie z potężniejszym basem. Topping to dynamiczniej brzmiący wzmacniacz z bardziej precyzyjną górą. 

Zapraszam na odsłuch oraz po wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Q21 napisał:

Cześć,
W kwocie około 1000zł miałbyś 2 ciekawe opcje: Topping MX5 oraz Taga Harmony HTR1000CD. Taga Harmony zapewni muzykalniejsze brzmienie z potężniejszym basem. Topping to dynamiczniej brzmiący wzmacniacz z bardziej precyzyjną górą. 

Zapraszam na odsłuch oraz po wyceny. 

Sprawdzałem te dwie propozycje i są one po 1300-1400zł, czyli trochę więcej niż mam do przeznaczenia… 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...