Skocz do zawartości

Subwoofer do 1tys


Kejup

Recommended Posts

3 godziny temu, lolekdrugi napisał:

kup drugi taki sam i powinno się poprawić jak coś.

Można i tak ale teraz suba chcę postawić z przodu i taki jamnik nie bardzo pasuje. Taka kostka jak Polk czy Taga czy wiele innych tego typu subów bardziej mi tam spasuje wizualnie i przede wszystkim logistycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam.

Odświeżę temat  i trochę się chyba pochwalę. 

Z racji że mój Jamo sub 250 niestety nie dał się naprawić trochę zaryzykowałem i kupiłem jednak taki sam używany. Niestety dotarł uszkodzony i aktualnie będe go zwracał, mam nadzieję że Pan który mi go sprzedał zwróci kasę i nie będzie problemów. 

Po tej przygodzie powiedziałem sobie że nie ryzykuje i biorę nówkę. Najarałem się na Rel ht 1003 ale 3 tysie trochę mi było szkoda i znalazłem Polk Audio hts 10 na 1300 zł nóweczkę i na niego się zdecydowałem. W środę ma być u mnie. Dam znać jak się wpasował w system. 

 

P. S. 

Jaki w miarę dobry kabelek 3 metrowy zapodać do niego bo obecnie oryginalne badziewie zostało mi po Jamo. 

Edytowano przez Kejup
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subik podpięty 🙂

Gra i wygląda rewelacyjnie. Dodatkowo kwota za którą udało się go kupić cieszy. 

Ale mam jeszcze jedno pytanie. 

Do ampli podpiąłem suba pod wejście LFE.  Jako że sub posiada jeszcze wejście Line in pomyślałem że może wepnę do niego jeszcze wzmacniacz. Mam Nada c356 więc mógłbym wykorzystać wyjście Pre-Out. 

Pytanie tylko czy można jednocześnie podpiąć pod sub dwa urządzenia? 

Dodatkowo wzmak mam spięty z amplitunerem i robi wtedy za końcówkę mocy i czy wtedy nie dublował by się sygnał do suba? 

Mógłbym go uszkodzić? 

Edytowano przez Kejup
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

nie próbował bym tego. Chodz nigdy nie próbowałem.

Wepnij albo w jedno albo drugie.

 

Masz rację. Nie kombinuje. Gdyby ten sub miał wejścia głośnikowe to można by wpiąć i na wzmaku je dezaktywować w razie potrzeby. 

W sumie to mi basu nie brakuje tylko tak zacząłem kombinować hehe

Jak kiedyś poczuje brak basu w co wątpię to po prostu kupię drugi subik typowo pod stereo np. jakiegoś Rela. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...