Skocz do zawartości

Przygotowanie pokoju pod kino domowe


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Tak jak w tytule postu chciałem sobie przygotować pokój pod kino domowe. Pokój wygląda tak jak na zdjęciu. Powierzchnia 45m2.

Ja chciałem dać tv i kino na lewą stronę.

Nie wiem czy ma znaczenie lewa czy prawa strona ale jestem na etapie kładzenia kabli więc mogę sobie jakieś kable schować i przygotować pod ewentualne głośniki które kiedyś zamierzam sobie kupić.

Jeśli macie jakieś uwagi bądź wskazówki co mógłbym zrobić teraz to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

pokój.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jarosław Mazanowski napisał:

jestem na etapie kładzenia kabli więc mogę sobie jakieś kable schować i przygotować pod ewentualne głośniki które kiedyś zamierzam sobie kupić.

Jeśli macie jakieś uwagi bądź wskazówki co mógłbym zrobić teraz to będę wdzięczny.

 Nie ma okien na wizualizacji. Możliwe ze bedzie dużo punktów świetlnych (widziałem fajną sale kinową podswietloną pod panelami co metr listwami led). Jesli np. Taki efekt to trzeba miec na uwadze że kable audio np. Do głośników nie były w bliskiej odleglosci z kablami zasilajacymi np. Oswietlenie itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaby odpowiedzieć na to pytanie konkretnie, trzeba by znać jeszcze układ funkcjonalny tego pomieszczenia, żeby wiedzieć gdzie i co można ewentualnie wykorzystać. Samo poprowadzenie okablowania również jest istotne i jest wiele zasad jakich warto się rzeczywiście trzymać. Możesz się z nami skontaktować, to możemy Ci pomóc w przygotowaniu się do okablowania, bo na tym etapie w zasadzie to będzie najbardziej istotne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...