Skocz do zawartości

Który odtwarzacz sieciowy będzie odtwarzał muzykę w taki sposób?


Ebison

Recommended Posts

Cześć.   Chcę kupić wzmacniacz Yamaha A-S501 z kolumnami Indiana Line Tesi 261. Pozostało mi tylko wybrać jakiś odtwarzacz sieciowy . Musi on działać w jeden , konkretny sposób.

Otóż na dysku komputera mam zgromadzone kilkanaście dyskografii różnych wykonawców. Oczywiście jest to podzielone na różne ich albumy jakie wydali. Czy  Wiim Mini będzie w stanie przez sieć przesyłać pliki muzyczne z dysku twardego mojego komputera do wzmacniacza? Połączenie wyglądałoby tak ,że :

mój komputer jest podłączony kablem ethernet do rutera internetowego Orange a z kolei Wiim Mini połączył bym za pomocą Wifi z tym ruterem internetowym oraz następnie oczywiście podłączyłbym wiim mini kablem do wzmacniacza   Czy jest taki odtwarzacz sieciowy, który  tą muzykę będzie przesyłać z dysku komputera przez kabel ethernet i router do wiim mini ,które z kolei po kablu prześle to do wzmacniacza? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na Octavio Stream (https://www.q21.pl/octavio-stream-przewod-toslink.html), jeśli dobrze zrozumiałem, to zapewni Ci taką funkcjonalność. Najlepiej jednak zapraszam do nas na odsłuchy, mamy oczywiście urządzenia Yamaha i kolumny Indiana Line, a może znajdziemy jeszcze inne opcje. Oczywiście przy zakupie pakietu możesz liczyć na super cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Tak Wiim mini sprosta zadaniu. W temacie o nim masz pokazane jak to zrobić.

Nowy Ieast też zapewne będzie to miał.

No jasne że do tej Yamahy nie będziesz kupował BS :)

Piotr

Na której stronie tematu mniej więcej o Wim mini było napisane jak połączyć z dyskiem twardym komputera? 

Edytowano przez Ebison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Tak Wiim mini sprosta zadaniu. W temacie o nim masz pokazane jak to zrobić.

Nowy Ieast też zapewne będzie to miał.

No jasne że do tej Yamahy nie będziesz kupował BS :)

Piotr

Dlaczego? Przecież sygnał zaczyna się od źródła :) Node mógłby być bardzo dobrym rozwiązaniem.

Kolego Ebison, zapraszamy w przyszłości na testy Node :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ebison napisał:

Na której stronie tematu mniej więcej o Wim mini było napisane jak połączyć z dyskiem twardym komputera? 

Oj nie wiem. Bo tam piszemy duzo. Zapytaj jako nowy post, dostaniesz odpowiedź.

7 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Dlaczego? Przecież sygnał zaczyna się od źródła :) Node mógłby być bardzo dobrym rozwiązaniem.

Kolego Ebison, zapraszamy w przyszłości na testy Node :)

Nie no jasne że tak, To dobry streamer ale do tej Yamahy jest to zdecydowanie przerost formy nad treścią. Lepiej kupić tańszy dobry streamer a z czasem pomyślęć o wymianie wzmaka.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...