Skocz do zawartości

Soundbar do 3k. Dziękuję za oddzielne klocki.


frommert

Recommended Posts

Moi drodzy, szukam soundbara do 3tys.PLN ale tylko listwa i sobwoofer bez dodatkowych głośników. Tak, wiem - lepszy zestaw z amplitunerem i głośnikami itd. Mam Onkyo RZ 810, na fajnych kolumnach, ale już od dawna słucham muzyki w dobrym stereo, a kino to tylko praktycznie do konsoli. Ilość kabli, kolumn i klocków już mnie przeraża i chcę to zmienić. Potrzebny mi soundbar z Dolby Atmos do zakładanego budżetu głownie do netflixa, disneya i grania na konsoli. 

Cześć odsłuchowa salony to ok. 15m.

Będę wdzięczny za propozycje.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, frommert napisał:

Będę wdzięczny za propozycje.  

My tu prości ludzie jesteśmy i jak widzisz po ilości odpowiedzi na tym nowoczesnym sprzęcie nie bardzo się znamy. 

Za to tu masz wypowiedź eksperta :) 

https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/55365-kupilem-sobie-soundbar-audiofile-mnie-oszukali.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam posłuchać Dali Katch One. W szczególności wszystkim tym, którzy twierdzą, że soundbar do niczego się nie nadaje. Wg mnie w okolicy ~3k będzie ciężko o lepszy dźwięk z belki. Spore przetworniki, fajne, muzykalne, soczyste, lekko ocieplone granie z wykopem. Nada się i do muzyki i do filmu. Nie ma atmosów i innych zbędnych dupereli podnoszących tylko cenę za licencję i znaczek na obudowie.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak musi być belka, to ją kupisz i odwodzenie Cię od pomysłu jest bezcelowe.  Nie sugeruj się jednak obsługą Atmos. To akurat jest bzdura w soundbarach i nie łap się na ten marketingowy blef. Atmos to tylko fizyczne głośniki w suficie a te rozwiązania polegające na odbiciach niech sobie wsadzą w d... bo są nic nie warte.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Butler napisał:

...Nie sugeruj się jednak obsługą Atmos. To akurat jest bzdura w soundbarach i nie łap się na ten marketingowy blef. Atmos to głośniki w suficie a te rozwiązania polegające na odbiciach od sufitu niech sobie wsadzą w d... bo są nic nie warte.

dziękuję, to cenna informacja.

Dodam jeszcze że potrzebne mi 2 wejścia HDMI. Dali Katch One ma tylko jedno.

Edytowano przez frommert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lpomis napisał:

Polecam posłuchać Dali Katch One. W szczególności wszystkim tym, którzy twierdzą, że soundbar do niczego się nie nadaje. Wg mnie w okolicy ~3k będzie ciężko o lepszy dźwięk z belki. Spore przetworniki, fajne, muzykalne, soczyste, lekko ocieplone granie z wykopem. Nada się i do muzyki i do filmu. Nie ma atmosów i innych zbędnych dupereli podnoszących tylko cenę za licencję i znaczek na obudowie.

Widzę, że żadne urzadzenie audio nie jest Ci obce. Czy może miałeś okazję słyszeć Sony HT-A9?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...