Skocz do zawartości

WiiM Pro - a jak ten namiesza?


ProjectPi

Recommended Posts

2 godziny temu, KrólKiczu napisał:

A co do samego kolegi Pi. Nie przepadam za nim. Tak jak Ty też nie przepadasz za pewnymi osobami, czego dałeś swego czasu wyraz😉

KIedyś, dawno temu traktowałem forum nieco inaczej. Obecnie dla mnie to jest miejsce do poczytania o audio. Tylko i wyłącznie. Nie mam i nie szukam tu przyjaciół ani wrogów. To nie jest dla mnie salonik towarzyski ;)

 

34 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Do klubu przenieść  najlepiej 👍

To chyba jest dobry pomysł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
7 godzin temu, Fandiscopolo napisał:

@Michał Gałązka,dzieki za odpowiedz.

Sklepikarze pisza ze w pudelku jest zasilacz: https://www.audiophonics.fr/en/streamers/wiim-pro-audio-streamer-bit-perfect-wifi-airplay-2-dlna-chromecast-multiroom-bluetooth-51-24bit-192khz-p-17048.html

Info na dole strony.

Jest i moim zdaniem wystarcza. 

Porównanie z ładowarką od Samsunga nie wniosło nic ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fandiscopolo napisał:

@Michał Gałązka,dzieki za odpowiedz.

Sklepikarze pisza ze w pudelku jest zasilacz: https://www.audiophonics.fr/en/streamers/wiim-pro-audio-streamer-bit-perfect-wifi-airplay-2-dlna-chromecast-multiroom-bluetooth-51-24bit-192khz-p-17048.html

Info na dole strony.

Wybacz to już mi się pomyliły te małe pudełeczka :P

 

3 godziny temu, stach_s napisał:

Porównanie z ładowarką od Samsunga nie wniosło nic

Jest po prostu lepszej jakości( miałem już sytuacje kiedyś po gwarancji, że chińska ładowarka spaliła mi elektronikę i teraz uważam na te dodawane do zestawu) i ma zdecydowanie mniejsze zużycie prądu w trybie standby :) i tyle :)

Edytowano przez Michał Gałązka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2023 o 19:22, Fandiscopolo napisał:

Mam jeszcze Topping P50 z tym ze zasila DAC.Podepne go na probe i zobacze ,znaczy sie sluchne,czy beda jakies roznice.

mam ten zasilacz i zasila Toppinga E30 II i Wiim Pro, także daje radę:) trochę późno napisałem bo już pewnie wiesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudelko dojechalo.Rozpakowane i podlaczone.Gra.

Dolaczona ladowarka:nie wiem czy zla czy dobra bo ma dwa bolce,czyli na kontynent robiona,u mnie jest dziwak UK.Podlaczylem do ladowarki od telefonu Samsung,zdjecie wrzucalem.Gra.

Polaczenie audio z DAC wbudowanym w Yamaha R-N803D przez optyk z pudelka,Gra.

Aplikacja WiiM Home.Instalacja i obsluga:szybko i sprawnie..Troche inaczej wyglada niz MusicCast.WiiMowa wedlug mnie jest lepsza.Nie ze chwale bo cos nowego kupilem.

Wieczorem pobawie sie kabelkami i zasilaczem Topping.Moze wsadze tez waciki do czyszczenia uszu w nieuzywane gniazda i bedzie dwie/trzy klasy wyzej 😉

Korektor wylaczony.

Zrodelko streamu to Qobuz Studio.

Gapless dziala co mnie bardzo cieszy.

Ogolnie jestem zadowolony.

Dziekuje jeszcze raz wszystkim za porady i odpowiedzi na pytania.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...