Skocz do zawartości

Amplituner Kina Domowego - Radio FM (nie internetowe) - obsługa mp3/flac


swierzaczek

Recommended Posts

Witam

Aktualnie posiadam Zestaw AudioAnalogowe Crescendo (cd + wzmaczniacz). Kolumny B&W CM1.

Poszukuję amplitunera kina domowego z wbudowanym radiem fm (nie internetowym) oraz obsługą usb (mp3/flac). Dodatkowo chciałbym aby posiadał wyście na Wyżej wymieniony wzmacniacz oraz CD. Powoli chciałbym do kina dokładać kolejne elementy z zestawu BW. Czy są jakieś amplitnery (jako jedno urządzenie), które spełni te wymagania? Budżet na aplituner to jakieś niewielkie 4000. Nie zależy mi na bardzo wysokim poziomie kina domowego. 

Z góry dzięki za jakąś pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Butler napisał:

Te wymagania spełni Ci praktycznie każdy amplituner w tym budżecie. Jedynie wyższych klasach obecność radia analogowego nie jest oczywista. Szukasz nowy czy używany? Masz jakieś jeszcze inne wymagania?

Wielkie dzięki, taką właśnie odpowiedź dostałem w sklepie :)) Teraz wystarczy to wszystko jakoś spiąć, ale raczej nie bedzie się dało. Niestety założę już oddzielny wątek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, swierzaczek napisał:

Wielkie dzięki, taką właśnie odpowiedź dostałem w sklepie :)) Teraz wystarczy to wszystko jakoś spiąć, ale raczej nie bedzie się dało. Niestety założę już oddzielny wątek :)

Tak jak napisał @J4Z, szukaj amplitunerów z wyjściem pre-out, z nowych to np. Onkyo 696 czy sporo tańszego Marantza 1510. Oba w budżecie, zwłaszcza Marantz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, J4Z napisał:

No nie każdy, bo musi mieć pre out na wzmaka. 

Fakt, przegapiłem. Jak ma byc pre-out to robi się problem z tym budżetem.

Denon od serii 3xxx - grubo poza budżetem

Marantz SR5015 albo slimy NR1510, NR1711, Cinema 70s

Onkyo TX-NR696, Onkyo TX-NR6100 podobno jest współdzielone z line out

Pioneer VSX-935 może być podobnie jak z powyższym Onkyo bo to spokrewnione zabawki, ale głowy nie dam.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2022 o 10:07, maciek72 napisał:

Zapraszam po mojego Marantz NR 1508 :)

Maciek - jeszcze raz w tematycznym wątku zaproponujesz swój sprzęt który masz na sprzedaż - to będziesz miał kilka punktów karnych na swoim koncie.

Tyle razy pisaliśmy, że ogłoszenia to w dziale GIEŁDA!
A jeśli chcesz - to możesz napisać komuś na PW że masz coś do sprzedania!

Pozdrawiam
PS. Usunąłem kilka wpisów na temat  prób sprzedaży Marantza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...