Skocz do zawartości

Głośniki podstawkowe z głębokim basem do Lyngdorf TDAI 1120


Krystian Forszpaniak

Recommended Posts

Witam, 

Proszę o wsparcie w wyborze do odsłuchu głośników podstawkowych do 10k za parę. Interesuje mnie przede wszystkim muzykalność i głęboki ciepły bas. Nie skupiam się mocno na detaliczności, raczej interesuje mnie ciepła barwa. Dobrze będzie jeśli głośniki nie będą szczególnie wrażliwe na ustawienie i akustykę pomieszczenia (tutaj mam mało możliwości i doświadczenia). Pomieszczenie 17m2. Interesuje mnie wiele gatunków muzycznych więc nie podaję konkretnego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli oczekujesz mocniejszej podstawy basowej oraz muzykalnego charakteru brzmienia to polecam koniecznie posłuchać Pylon Audio Jasper Monitor 18.

Ciekawą alternatywą byłyby Audio Physic Step Plus. Są to małe i niepozorne kolumny o potężnym brzmieniu. Bas nie będzie taki miękki jak w Pylonach ale zyskasz zróżnicowanie. 

W zakładanym budżecie miałbyś jeszcze Buchardt S400 MK2, które zapewnią świetną przestrzeń oraz przybliżą średnicę. Basu tutaj nie powinno zabraknąć. 

Zapraszam na odsłuch w naszym salonie oraz po wyceny :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego typu podstawek, polecam sprawdzić KEF R3, niskich tonów nie powinno zabraknąć, oczywiście jak to zagra w Twojej akustyce to tylko po przez sprawdzenie w niej, kwestia ustawienia (ogólna zasada, czym dalej od ściany tym mniejsze podbicie dołu). Średnia jest nasycona i płynnie podana, góra też bardziej nastawioną na gładkość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...