Skocz do zawartości

Dołożenie końcówki mocy


Darek Zuk

Recommended Posts

5 minut temu, dorsz napisał:

Ponad dziesięć lat temu, jak wracałem z kontraktu w Anglii do Szkocji, sprzedawałem trochę stuffu na eBay. Żadnych problemów, poza jednym Chińczykiem z Londynu - nie akceptował żadnego sensownego trackingu. Zapłacił, ale chciał odebrać totalnie "na gębę" 😁

I jak to się skończyło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w bliskim sąsiedztwie rodzinę Chińczyków z Hongkongu.

Para z dwiema córkami i oczywiście (zgodnie z chińską tradycją) babcia do pomocy. A babcia z mężem.

Wygląda to tak, że oni dwaj pracują, a one z dziećmi w domu.

Dodatkowo, łamią przepisy przeciwpożarowe, bo w dwóch sypialniach legalnie może być para z dwójką małych dzieci. I aby być w zgodzie z prawem, powinni dobudować sypialnię dla rodziców - tzw. extension.

Moim prywatnym zdaniem, nie wydaje mi się aby Azjaci byli bardziej na luzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dorsz napisał:

Mam w bliskim sąsiedztwie rodzinę Chińczyków z Hongkongu.

Para z dwiema córkami i oczywiście (zgodnie z chińską tradycją) babcia do pomocy. A babcia z mężem.

Wygląda to tak, że oni dwaj pracują, a one z dziećmi w domu.

Dodatkowo, łamią przepisy przeciwpożarowe, bo w dwóch sypialniach legalnie może być para z dwójką małych dzieci. I aby być w zgodzie z prawem, powinni dobudować sypialnię dla rodziców - tzw. extension.

Moim prywatnym zdaniem, nie wydaje mi się aby Azjaci byli bardziej na luzie.

Zrobił się off-top. Zgodzisz się zemną że Polacy też lubią mieszkać na "kupie". Do tego nasza narodowa nadgorliwość w sytuacjach w których jej nie powinno być 😁😉 Codziennie przyglądam temu co dzieje się w małych miejscowościach... wniosek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darek Zuk napisał:

Zgodzisz się zemną że Polacy też lubią mieszkać na "kupie". 

A to nie kwestie ekonomiczne i pewnego rodzaju nieporadność wynikająca ze słabej znajomości języka? Wydaje mi się, że dużo ludzi ląduje w jakichś dziwnych układach właśnie dlatego.

Ja zacząłem od hostelu i po kilku tygodniach już miałem flat z councilu. No ale ja wybrałem własną ścieżkę, bez żadnej pomocy - taki challenge 😉

A z tą narodową nadgorliwością, to chyba nie łapię o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dorsz napisał:

A to nie kwestie ekonomiczne i pewnego rodzaju nieporadność wynikająca ze słabej znajomości języka? Wydaje mi się, że dużo ludzi ląduje w jakichś dziwnych układach właśnie dlatego.

Ja zacząłem od hostelu i po kilku tygodniach już miałem flat z councilu. No ale ja wybrałem własną ścieżkę, bez żadnej pomocy - taki challenge 😉

A z tą narodową nadgorliwością, to chyba nie łapię o co chodzi.

Można to nazywać jak chcesz. Ważne żeby mieć swoją ścieżkę 😉 Koniec końców tylko taka droga ma jakiś sens. Mieszkasz tam jeszcze? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Darek Zuk napisał:

Zrobił się off-top. 

Zrobił.... więc proszę uczestników tego wątku o powrót do meritum. Bo kolejne OT mogą być usunięte.

Dorsz-czy Ty sprawdzasz na ile złośliwości możesz sobie pozwolić w stosunku do innych zanim ponownie dostaniesz bana?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dorsz napisał:

Zmusiłeś mnie do zainteresowania się Twoimi wpisami i wynika z nich, że jesteś głęboko zakompleksionym małym człowieczkiem

Kolejny pseudo psychoterapeuta. Nie rozumiem jak można na podstawie wpisów na forum stawiać diagnozę o stanie psychicznym adwersarza. W życiu człowieka nie widział a wyzywa od zakompleksionych.

16 minut temu, dorsz napisał:

Dwa. Że to ja decyduję że odchodzę z tego forum - przez TWOJE zagrywki.

A idź Ty w cholerę i nie wracaj z takimi tekstami.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Butler napisał:

Kolejny pseudo psychoterapeuta. Nie rozumiem jak można na podstawie wpisów na forum stawiać diagnozę o stanie psychicznym adwersarza. W życiu człowieka nie widział a wyzywa od zakompleksionych.

A idź Ty w cholerę i nie wracaj z takimi tekstami.

Też tak myślę. Dobrze że ktoś pilnuje tu porządku bo inaczej aż strach pomyśleć jakby wyglądało to forum. Zresztą od początku widać że kolega Dorsz traktuje wszystkich z góry. Dlatego pisałem tu o polskiej nadgorliwości.... Chęci pouczania oraz wywyższania się nad innymi nie wnosząc nic do tematu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem wybitnie złośliwy pseudopsychologiczny wpis Dorsza - wraz z autorem.

DarekZuk - odnośnie  OT w wątku Twojego autorstwa to trochę wpisów nie na temat jeszcze wyleci (choć niekoniecznie w tej chwili).
Nie wiadomo co gorsze w ostatnich dniach: bardzo dużo "krzaczków SPAMu" czy nadmiernie złośliwy użytkownik

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...