Skocz do zawartości

Streamer, odtwarzacz sieciowy do 1000zl (~250€)


Johann

Recommended Posts

poki tagi nie ma slucham Radia (Realplayer) z TV narazie.

zalezy od stacji radiowej, jest niezle alsbo troche gorzej.

moja zona wczoraj mowi do mnie "pozmieniales cos w radiu?" ja na to a dlaczego pytasz? Ona "jakos czysciej gra"

ja bym powiedzial ze ten DAC troszke jasniej gra. tym bardziej a moze dlatego ze basu mniej.

 

15 godzin temu, Miras23 napisał:

Podobno nowy streamer od Audiopro Link 2, jest godny grzechu. Ktoś słuchał?

 wszystkie wyjscia ma, ale nic nie wiadomo co puszcza przez digital? 24/192 czy tylko 16/44,1? Amazon Music, Qobuz, Internetradio, tez nic nie pisza, Audio podane, MP3, FLac..... a o WAV nic.

 

mala poprawka, znalazlem na jednej stronie  w CH ze :

Amazon Music, Deezer, iHeart Radio, Napster, Qobuz, QQ Music, Spotify, Tidal, TuneIn, VTuner i wiele innych przez Google Cast und AirPlay 2.

Edytowano przez Johann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, 1Ender napisał:

Dac Magic 100 bardzo długo się wygrzewa. To, że jest mało niskich tonów to normalne. On tak gra na początku. 

Pozdrawiam 

u mnie chodzi moze 20h.

Pisalem do sprzedawcy jeszcze raz z pytaniem jak dlugo u niego chodzil. Wiec mial go okolo 2 miesiace, Miesiac byl podlaczony, ale gral moze 10h. wiec to "wygrzewanie" potrwa u mnie jeszcze jakis miesiac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2023 o 17:23, Palmos napisał:

Czy znacie streamer grający jaśniej niż wiim i Taga? Kwota do 1500 PLN. Ewentualne wiim + dodatkowo dac? - do grania z Magnatem MR780.

Może sprawdzić wspominanego tutaj Argon solo?

Jaśniej niż Wiim? NIE!

To musisz wybrać jeszcze jasny DAC. JAk cambridge DAC 100

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, 1Ender napisał:

Nie Ciebie pytałem.

Pozdrawiam 

Ale ja Ciebie pytam.

Masz jakiś problem, że takim tonem się do mnie odnosisz?

@Johann i tak niebardzo wykazuje zainteresowanie Twoim pytaniem o szum, ale być może inni by chcieli wiedzieć.

Na przykład ja.

P.S.

Nie  musisz mnie ciągle pozdrawiać po każdym wpisie, który i tak jest dość wymowny w swojej treści. 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokoj, nie ma sie o co klocic.

Szum, coz za pytanie.

Czy to nie jest obojetne co idzie do DACa? on ma przeciez zrobic z Digital Sygnal analogowy i tyle.

A co do szumu powiem tyle:

Hej! co za hałas, Ktoś na naszej ziemi stawia szałas
Hej! co za szum, Jak by ktoś wystrzelił w las dum dum

😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2023 o 13:30, Palmos napisał:

Tak ale ja widziałem tylko dwa suwaki - niesie i wysokie tony - nie wiem jak działa nie dotykałem. Natomiast jak w apce WIIM HOME odpalisz korektor z podiętą TAGĄ to wtedy suwaki wydają się poustawiane losowo i lepiej tego nie ruszać, bo za pierwszym razem musiałem wyłączyć wzmacniacz, Po Wył/wł Tagi wszytsko wróciło do normy.

 

Po ostatniej aktualizacji 4Stream i Wiim Home zauważyłem że zmienili EQ i teraz jest bardziej rozbudowany. I tak jak piszesz w przypadku Tagi suwaki są poustawiane losowo a co najgorsze nawet jak teoretycznie masz go wyłączony to dalej działa i ma negatywny wpływ na dźwięk. Podłączyłem Wiima i tam działa bez zarzutu. Już napisałem do nich, zobaczymy jaki mają support. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EQ ponoć nie działa (info od Tagi):

 

Dzień dobry,

Dziękujemy za korzystanie z naszego urządzenia.

Oprogramowanie układowe TWA-10B nie umożliwia korzystania z korektora w aplikacji sterującej, dotyczy to zarówno WiiM Home jak i 4Stream [co jest opisane w instrukcji].
Włączenie / wyłączenie / zmiany ustawień korektora w aplikacji nie mają wpływu na dźwięk.

Na dzisiaj nie mamy w planach uruchomienia tej funkcjonalności dla naszego urządzenia.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...