Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy TAGA HARMONY TWA-10B


Adam1971

Recommended Posts

9 minut temu, Artur Charicki napisał:

To do czego jest to standy mode?

 

Screenshot_20230427-092549_WiiM Home.jpg

Do usypiania, ale co dokladnie sie za tym kryje? Jak wprowadzono to ustawienie, to podstawowym celem bylo ustawianie opoznienia w wylaczaniu sie wyjscia cyfrowego. A pozniej to zaczelo ewoluowac. Nie wiem w jakiej fazie jest Taga. Jak w Tadze jest pokazywany stan standby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 1Ender napisał:

Taga może i fajna, ale tylko pasmo 2,4 GHz jest dla mnie dyskwalifikujące. U mnie tylko 5 GHz nie ma opóźnień.

Pozdrawiam 

Niby tak jest napisane że 2.4GHz ale jak do mnie przyszła to podłączyłem ja do sieci 5GHz i chodziła więc nie wiem dlaczego tak napisali.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć, Trafiłem tutaj z podobnym problemem co niektórzy - w czasie odtwarzania po sieci WiFi utwory przeskakują, przycinają się. 

Próbowałem zaleceń z supportu lecz jednego nie mogę spełnić - podłączenie po LAN. Wpięcie kabla nie powoduje żadnych zmian. Próbowałem zmienić kabel, bez rezultatu. Router i wyjście lan mam sprawne bo komputer wykrywa sieć poprawnie. Lampki na Tadze się nie zapalają. Działa tylko WiFi 

Macie jakieś pomysły. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...