Skocz do zawartości

Marantz 40n - czy ktoś posiada?


Bartol_b

Recommended Posts

Dnia 22.05.2023 o 07:22, Piotr Sonido napisał:

Tak, bo Dali tak grają ciepło na dole a dokładnie u góry. Epicony są bardziej zrównoważone.

Nie twierdzę, że niedokładnie grają na górze, ale na pewno delikatnie. Dynaudio Contour 20 delikatny nie jest jakość nadmiernie.

Dnia 22.05.2023 o 07:22, Piotr Sonido napisał:

No ja nie do końca rozumiem doplate do tego że masz model anniversary. Nigdy takie coś na mnie nie działało.

Tyle osób odradza tego Denona PMA A-110, więc już go z mojej listy zdjąłem i jednak wybrałem R-N2000A, z kopią A-S1200 w środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2023 o 02:40, Songs for Pilots napisał:

Tyle osób odradza tego Denona PMA A-110, więc już go z mojej listy zdjąłem i jednak wybrałem R-N2000A, z kopią A-S1200 w środku.

No bo wzrost cenowy względem 2500 jest nie proporcjonalny. To produkt dla fanatyków marki że mają fajny znaczek na sobie z okazji anniversary. Ale  z drugiej strony o będzie teraz co 10 lat wypuszczane takie coś?

No i z Yamahy zadowolony?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 8.01.2023 o 10:17, Kraft napisał:

@Bartol_b, tak się składa, że robiłem u siebie staranny test porównawczy Yamahy RN803 i Marantza PM8005, na którego konstrukcji opiera się 40n, i różnicy między nimi nie było. A już na pewno nie było "różnicy klas" i "ogromnego przeskoku jakościowego".

 Dla mnie: szkoda pieniędzy. 

 

Hej, zastanawiam się na braku różnic pomiędzy tymi klockami bo według mnie Yama a Marantz to inne granie w ogóle. Przez tydzień katowałem rn'ke z pm7000n z kilku źródeł, w tym CD'ka z wew. DAC'kie dla urozmaicenia i nie ujmując Yamszce bo to fajny klocek, to Marantz ma jednak więcej do powiedzenia.. a to przecież klocki z tej samej grupy cenowej więc stwierdzenie, że 4-krotnie droższa 40ka nie zagra lepiej od rn'ki jest dość odważnym założeniem. Ewidentnie nie lubisz marki, co? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...