Skocz do zawartości

yamaha music cast -problem ze słuchawkami bluetooth-prawa autorskie


Marek Plej

Recommended Posts

Ciekawe- podłączyłem głośnik Creative Muvo i działa! Słuchawki Edifier 820NB nie działają, S-21(nie pamiętam firmy) do biegania też nie. Poprzednie słuchawki Panasonic RB-420B działały, niestety zepsuły się  i nie mogę tego zweryfikować. Dlaczego jedne słuchawki działają inne nie, jak to zweryfikować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dpakus napisał:

Ciekawe- podłączyłem głośnik Creative Muvo i działa! Słuchawki Edifier 820NB nie działają, S-21(nie pamiętam firmy) do biegania też nie. Poprzednie słuchawki Panasonic RB-420B działały, niestety zepsuły się  i nie mogę tego zweryfikować. Dlaczego jedne słuchawki działają inne nie, jak to zweryfikować?

Obsługiwane kodeki bluetooth?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Była o tym kiedys rozmowa w innym miejscu. Że tam jakieś certyfikaty są. I to nie kodeki BT. Ale w samych urządzeniach. Niektóre słuchawki nie działaj.a

Nie pamiętam tematu.

Lolek by pamiętał.

Napisałem do Yamahy, czekam na odpowiedź. Pisałem do polskiego przedstawiciela Yamahy, no ale to jest jakaś firma pomyłka, żadnej odpowiedzi, nawet w stylu na ODP...., że przekażemy problem do producenta. Wyczytałem, że chodzi o certyfikat? System ochrony treści SCMS-T O co chodzi nie wiem, do czego Yamaha to potrzebuje. A inne firmy nie. Podobno Denon czy Onkyo nie mają z tym problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 31.07.2023 o 07:36, Piotr Sonido napisał:

No tak to nie pierwszy raz kiedy narzeka się na Polskiego przedstawiciela w kwestii supportu. No ale jest jak jest.

Onkyo nie ma dwukierunkowego BT.

Nie pamiętam o co  tam dokładnie chodziło no ale to nie dzialało w kazdym razie z 100% słuchawek.

Ja nie korzystałem z tej funkcji.

Piotrek

 

Poprosimy o przykłady "tego narzekania" 

My rozumiemy, że dobrze jest wbijać szpilki konkurencji pod jej nieobecność ale proponuję ważyć słowa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Poprosimy o przykłady "tego narzekania" 

Skeloza nie boli? A ile to trwała szopka z HDMI w Yamaha? Pół roku? Wywoływani byliście przez kilka miesięcy i przez ten czas olewaliście zapytania w tej kwestii. Pominę już bezczelny ton wypowiedzi waszego pracownika który musiał się później zresztą tłumaczyć i przepraszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2023 o 17:47, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Poprosimy o przykłady "tego narzekania" 

My rozumiemy, że dobrze jest wbijać szpilki konkurencji pod jej nieobecność ale proponuję ważyć słowa.

 

Serio?

Uwierzcie nie mi zbierać dowody bo ja ich do niczego nie potrzebuje :)

Akurat to ja bronie Tu Yamahy bo ją lubię a czasem Wam to nie wychodzi :P

Bierz kolego przykład od kolegi piszącego na Audiostereo. Serio.

Dnia 15.08.2023 o 22:12, Butler napisał:

Skeloza nie boli? A ile to trwała szopka z HDMI w Yamaha? Pół roku? Wywoływani byliście przez kilka miesięcy i przez ten czas olewaliście zapytania w tej kwestii. Pominę już bezczelny ton wypowiedzi waszego pracownika który musiał się później zresztą tłumaczyć i przepraszać.

+ CD S303

+ NAD 338

Ehhhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...