Skocz do zawartości

Jaki dac do bluesound node


marioosh2100

Recommended Posts

Witam wszystkich,jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość,mianowicie,posiadam zestaw yamaha as 2100 połączony kablem chord clearway z kolumnami Monitor Audio Silver 500,odtwarzaczem jest bluesound node z 2021r polaczony rca evergreen,ogólnie z dźwięku jestem zadowolony,ale trochę już gram na tym zestawie i chciałbym coś polepszyć w brzmieniu,czy dac zewnętrzny,jeśli tak to jaki,byłby dobrym rozwiązaniem,chciałbym też żeby było to połączone kablem xlr z ewentualnego dac do Yamahy 2100

W temacie audio jestem od 3 lat,wiem tyle co wyczytam w internecie,pozdrawiam wszystkich 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, J4Z napisał:

Polecam zasilanie liniowe, a później szukać daca. Miałem topping e30 z node 2i. Zmieniłem zasilanie, toppinga sprzedałem. Testowałem atoll dac100sig, oddałem. W każdej opcji grało inaczej, w niektórych aspektach lepiej, w innych gorzej. Finalnie wbudowany z zasilaniem liniowym najbardziej mi się podobał. Kiedyś sprawdzę ifi zen signature i pomyślę czy nie sięgnąć po coś z wyższej półki. 

Dzisiaj nawet rozmawiałem z gościem który sprzedaje te płytki,ale jakoś ciężko mi się przekonać do ingerencji w urządzenie .

Myślałem,że da się to jakoś fajnie sparować z dac w rozsądnej cenie,mówię o nowym w okolicach do 7 tys 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań wierzyć w bajki o cudownym wpływie zasilacza na dźwięk. 

Dzieciaki powtarzają to już jak jakaś mantrę.

Kupuj Dac-a i nie zawracaj sobie dupy jakimś zasilaniem do node. 

Ze względu na as2100 wybrałbym coś na r2r, daruj sobie sabre i fpga, to nie zagra z as2100. W ostateczności akm ale raczej nie chińczyk. Ja jak miałem as2100 to grałem z Black Dragona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, moss napisał:

Przestań wierzyć w bajki o cudownym wpływie zasilacza na dźwięk. 

Dzieciaki powtarzają to już jak jakaś mantrę.

Kupuj Dac-a i nie zawracaj sobie dupy jakimś zasilaniem do node. 

Ze względu na as2100 wybrałbym coś na r2r, daruj sobie sabre i fpga, to nie zagra z as2100. W ostateczności akm ale raczej nie chińczyk. Ja jak miałem as2100 to grałem z Black Dragona.

Dzięki za konkretną odpowiedź 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, J4Z napisał:

Ale ty masz coś do powiedzenia w temacie czy tylko pajacować będziesz? Podpinałeś do node zasilanie liniowe? Z jakimi dacami słuchałeś node? 

Wolalbym poczytac w zamian jak liniowy zasilacz poprawia bit-perfect transmisje spdif. Zamieniam sie we wzrok, jako ze na pewno masz tu wiela do napisania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...