Skocz do zawartości

Chciałbym się pożegnać i podziękować.


mateolo2

Recommended Posts

3 godziny temu, Kubakk napisał:

Po co są takie tematy ? By ludzie zakładającego prosili , budowali ? Jak jest gorszy dzień to się nie wchodzi na forum , a nie takie bez urazy miętkofajoskie tematy zakłada ;) 

Nie wiem czy tylko ja widzę ,że od czasu COVID faceci zrobili się jacyś tacy kobiecy :D 

 

2 godziny temu, J4Z napisał:

ken-jeong-community.gif

 

No i do tego właśnie nawiązywałem w głównym poście... Po co te komentarze? Żeby komuś się po prostu przykro zrobiło? 

Ten post jak pisałem jest głównie podziękowaniami za całą zdobytą tutaj wiedzę od fajnych ludzi, ale tez wytłumaczeniem mojej decyzji... 

W każdym razie... Po opublikowaniu go dostałem kilkanaście wiadomości prywatnych od różnych użytkowników z mega ciepłymi słowami, dlatego całkowicie się jednak nie odcinam.  @Redakcja AUDIO temat jest w związku z tym jest do zamknięcia, bądź usunięcia - Wasza decyzja. Natomiast nieskromnie powiem, że moim zdaniem w głównym poście napisałem kilka mądrych słów związku z tolerancją i szanowaniem odmiennych zdań i zwyczajnej uprzejmości w tej społeczności - więc może dobrze, żeby tu pozostał. Nie wiem... 

A wiadomości i komentarze, które będą tylko zaczepkami i próbą wywołania sprzeczek po prostu zacznę CAŁKOWICIE ignorować. 

Dzięki jeszcze raz za każde miłe słowo! 

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kubakk napisał:

i tak trzeba robić , takie tematy jak ten nie mają sensu

Tak, a z drugiej strony próbujmy ten świat uczynić lepszym, żebyśmy się wszyscy bardziej szanowali itd. Nawet jeśli miałbyś wyedukować w tym kierunku tylko jedną osobę to zawsze było warto. To moje zdanie

A tak na marginesie,

Panowie, jak Wy sobie robicie te fajne opisy sprzętu, fotki w stopkach Waszych profil... Szukam tej opcji od początku jak jestem na tym forum i nie mogę znaleźć...

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...