Skocz do zawartości

System audio do 2000pln


nieznamsie1

Recommended Posts

Hej, jestem niestety totalnie zielony i zapewne obrażę większość z was tym postem, jednak postanowiłem spróbować. Szukam czegoś co da mi trochę więcej radości że słuchania muzyki niż zwykle głośniki komputerowe. Myślałem przez chwilę nad monitorami studyjnymi, ale nie wiem czy jest to drogą jaką powinienem iść. Wolałbym raczej zwykły sprzęt, do którego mógłbym z czasem podpiąć tv lub mieć prosty dostęp do zmieniania utworów czyt.polaczenie zdalne. Czy bylibyście w stanie mi cos zaproponować(może być to wieża czy jakiś amplituner z kolumnami) do 2000pln - w grę wchodzi również używany sprzęt jeśli będzie miało to sens. Nie zależy mi na wielkich kolumnach


Z góry dziekuje i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po taniości można na początek nawet iść w Yamahe 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/wieza-yamaha-pianocraft-mcr-b370d-czarny-czarny-blyszczacy?cr_pro_id=1398631&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=top3&ceneo_cid=1b2c5972-a66f-0d08-08fe-215bd2e38a3c

Jak byś chciał coś lepiej grającego składanego z samych używek to znalazł by coś pewnie lepszego, pytanie na ile ci pozwoli akustyka, jak rozstawisz kolumny i gdzie byś siedzial pod czas słuchania 

 

 

Jak bym sam miał coś wybrac za malutkie pieniądze to serio chyba bym szedł w zestaw Usher plus wzmacniacz klasy D

tu jest bardzo fajna okazja i polecam>

https://www.olx.pl/d/oferta/usher-s520-piano-black-CID99-IDRQsIy.html

i do tego pewnie nieźle by się zgrał wzmacniacz od SMSL klasy D, dawno testowałem tez podobnego Alienteka D8 i to spoko rozwiązanie do małych wymagań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :). Widzę, że powtarzają się te same kolumny usher-520. Czyli najlepszym rozwiązaniem byłby ten wzmacniacz SMSL klasy D i może te usher-y? 

A co myślicie na temat tych głośników  edifer s2000? Czy ktoś może słuchał na nich i miałoby to sens w moim przypadku? 

Z góry dzięki! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeśli stawiałbyś na minimalizm to z czystym sumieniem polecam Edifier S2000 MKIII, które zapewnią dynamiczne brzmienie z przyjemnym basem oraz niezłą przestrzenią. W chwili obecnej sami słuchamy na nich muzyki :)

Z małych zestawów warto byłoby poszukać KEFów Q350 w połączeniu z np. Tagą Harmony HTR1000CD. Zyskasz mocniejszy i bardziej zwarty dół oraz bardziej szczegółowy przekaz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...