Skocz do zawartości

Denon 1700


MayEr

Recommended Posts

1 minutę temu, Adam Drzewososki napisał:

Czy trudniej odsprzedać - wszystko jest kwestia ceny. Nie każdy żongluje sprzętem. 

Jeśli kupisz oddzielnie jak ma w planie @Seph, to nadstawki w każdej chwili możesz prawilnie na sufice zamontować. Zintegrowanych w kolumnie nie odpiłujesz by to zrobić 😅 No chyba że z założenia odrzucasz głośniki górnej warstwy w ogóle nie biorąc pod uwagę ingerencji w sufit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adam Drzewososki napisał:

W przypadku np. Chory to była różnica ok. 700 pln na sztuce. Czyli mniej więcej (ale raczej mniej) tyle ile kosztują nadstawki u innych producentów. To raczej nie jest nieproporcjonalnie drogo. Czy trudniej odsprzedać - wszystko jest kwestia ceny. Nie każdy żongluje sprzętem. 

Nie dość że chory to bardzo słabe kolumny to jeszcze dopłącasz do nich 700zł do sztuki.

Nie no ja wiem , jak przemyślisz i dobrze wybierzsz to szansa że zostanie na naprawdę długo.

Jestem temu jednak przeciwny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Butler napisał:

Jeśli kupisz oddzielnie jak ma w planie @Seph, to nadstawki w każdej chwili możesz prawilnie na sufice zamontować. Zintegrowanych w kolumnie nie odpiłujesz by to zrobić 😅 No chyba że z założenia odrzucasz głośniki górnej warstwy w ogóle nie biorąc pod uwagę ingerencji w sufit.

Odrzuciłem bo wymiana kina pojawiła się z nienacka w ciągu pół roku od przeprowadzki do nowego mieszkania.

 

3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Nie dość że chory to bardzo słabe kolumny to jeszcze dopłącasz do nich 700zł do sztuki

Oczywiście możesz mieć swoje zdanie na ten temat. Zajrzalem na szybko na q21.pl - większość kolumn efektownych atmos jest droższa niż 700 pln. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

No dobra. Niech będzie. To by mnie do chora i tak nie przekonało.

 

Nie namawiam. ;) Po prostu nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że to nieproporcjonalnie drożej. Życie to sztuka wyborów. Podczas wyboru chyba ominęło mnie Heco. Klipsch R był niepolecany, nie pasował estetycznie i był za głęboki. Wybrałem moim zdaniem najmniejsze zło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...