Skocz do zawartości

Kolumny 2.0 podstawkowke + wzmacniacz do 5.000 - 7.000 tys zł - następcy Edifiera r2600


BeMajestiX

Recommended Posts

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

@BeMajestiX@ wybrałeś już dac/interfejs? U mnie się sprawdza Focusrite Clarett 2 Pre Usb który kiedyś jak miałem Adam Audio A7x wygrał z Rme Adi 2FS, a niedawno jak miałem kilka tygodni Qutesta, wahałem się między nimi, ale jednak detal i ogólna zwiewność dźwięku spowodowała że to Clarett został... 

jakiej muzyki słuchasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BeMajestiX napisał:

jakiej muzyki słuchasz?

Jazzu, metalu, klasyki, elektroniki... pełen przekrój 😉 musi grać uniwersalnie... jedyne zastrzeżenie że mam starą wersję bez plus. Nowe są już na chipie Cirrus logic i nie wiem jak grają. Planuję od dluzszego czasu kupić 2pre + do porównania, ale tak schodzi... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Highlander_now napisał:

Ma loopback?

Z tego co kojarzę nie. U mnie służy jak zwykły dac, wcześniej jeszcze pre. Przypadkowy zakup. Dość upierdliwy w użytkowaniu (gram po Usb z Volumio, ale konfiguracja z PC tylko). Ściszam cyfrowo 8dB, ale to już niestety ogranicza go do 24 /96. Charakter i jakośc dźwięku to wynagradza. Gra u mnie z zasilaczem liniowym Pd Creative. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2023 o 21:38, BeMajestiX napisał:

Para monitorów a8h jest już po rabacie 300zł

No to nie za wiele ale nie znam tego rynku.

Dnia 7.05.2023 o 21:38, BeMajestiX napisał:

Rozdzielacze mają sens? Pomijając kolejny wydatek 😅 Jeżeli nie stracę na jakości odbioru, to jakimi się zainteresować?

nie wiem. Ale nie utracisz jakości.

Dnia 8.05.2023 o 11:08, Chmarski napisał:

Sprzęt studyjny raczej w sklepach z instrumentami i sprzętem do profesjonalnych nagłośnień.

Do słuchania muzyki dla przyjemności chyba bym w to nie szedł. To są rozwiązania profesjonalne służące do czego innego.

Taki był zamysł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...