Skocz do zawartości

Zmacniacz do 3000tys


Kokos1983

Recommended Posts

6 godzin temu, ADAM7 napisał:

Ja zrozumiałem że kolega kokos bierze pod uwagę sprawdzenie i ewentualny zakup wzmacniaczy rotela oraz musical fidelity. Kolumny już posiada.

Tak zgaca się tylko nie nie wiem jaki łatę was się byta przepraszam za pisownię bardzo ale z tym mam bardzo drudnożći o dziecka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robi mam proplem od dziecka z pisownią jestem niebełnosprawny szukam zmacniacza do 3 tyś używany kolumny jakie posiadam do padigrm monitor 9v7

8 minut temu, mateolo2 napisał:

😳😳😳

A to ktoś sobie jaj nie robi z nas przypadkiem? 

Nie robi mam proplem spisowniom od dziecka jestem niepełnosprawnym cenę podałem starom  po nieznane się na tych nowych szukam zmacniacz do 3 tys kolumny jakie posiadam do padigram monitor 9v7 bytam się was jaki zmacniacz w sklepie powiedzieli że Yamaha demon Marantz .harmon Kardon oto niepasujące tylko rotel miusic fidelty Roksana Hegel atoll oto tylko nie wiem który proszę o pomoc bardzo proszę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich propozycji rozważyłbym Rotela A11 Tribute lub Musicala M2si. To fajne wzmacniacze za niewielkie pieniądze.

Musical M2si zagra bardzo energicznie, witalnie, podkręci rytm. Jest muzykalny z delikatnym ociepleniem. Bas mocny, lekko poluzowany. Wysokie tony łagodne, lekko wygładzone i uproszczone. Daje mimo wszystko dużo frajdy z odsłuchu.

Rotel A11 Tribute będzie bardziej kulturalny, nieco spokojniejszy i nazwijmy to - nie tak efekciarski. Bas bardziej konturowy i zwarty niż w Musicalu. Wysokie tony chyba jednak ciekawsze i pełniejsze w Rotelu.

Jak sam widzisz, jeden i drugi ma swoje zalety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kokos1983 napisał:

Nie robi mam proplem spisowniom od dziecka jestem niepełnosprawnym cenę podałem starom  po nieznane się na tych nowych szukam zmacniacz do 3 tys kolumny jakie posiadam do padigram monitor 9v7 bytam się was jaki zmacniacz w sklepie powiedzieli że Yamaha demon Marantz .harmon Kardon oto niepasujące tylko rotel miusic fidelty Roksana Hegel atoll oto tylko nie wiem który proszę o pomoc bardzo proszę 

Rozumiem w takim razie bardzo przepraszam w imieniu moim i kolegów. 

Rozważ jeszcze Roksan Kandy K2

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2023 o 23:26, mateolo2 napisał:

😳😳😳

A to ktoś sobie jaj nie robi z nas przypadkiem? 

Nie robi mam proplem spisowniom od dziecka jestem niepełnosprawnym cenę podałem starom  po nieznane się na tych nowych szukam zmacniacz do 3 tys kolumny jakie posiadam do padigram monitor 9v7 bytam się was jaki zmacniacz w sklepie powiedzieli że Yamaha demon Marantz .harmon Kardon oto niepasujące tylko rotel miusic fidelty Roksana Hegel atoll oto tylko nie wiem który proszę o pomoc bardzo proszę 

Dziękuję wszystkim którzy pomogli więc wybrałem rotel używkę a14 w poniedziałek będzie wyższy model z tej serii i przepraszam bardzo za pisownię starałem dzisiaj jak najlepiej napisać chyba dobrze wyszło 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie jeszcze raz więc co wybrałe rotel a14 jednak nie dlatego że facet zrobił mnie w bambuko pojechałem po niego się okazało że sprzedał a  dzwoniłem  od rana asz do południa nie odpowiadał więc kupiłem nowy rotel a 11 tribute a także kable głośnikowe real cable Evolution powiem wam szczerze mówiąc polecam tę kable jakby stworzone do rotela dźwięk jest wspaniały a także pierwszy raz padigrm 9v7 monitor zagrały tak jak stworzone pierwszy raz tytanowe kopułki nie pisneły wcześniej miałem nad 320 bee  i przynim bardzo odzywały się kopułki tytanowe pierwszy raz usłyszałem dźwięk piosenki zagrały tak jak są nagrane dziękuję bardzo za pomoc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Tak, tu jest jak znalazł :D

Nowego Rotela wybrałeś w Top? Odsłuchałeś go wcześniej?

To może teraz już sprzedaż Paradigma nie potrzebna ?

 

Padigram kolumny głośnikowe nie sprzedajem muszom zostać nie wiem czy nie do końca jak nie padną rotela wypralem hi fi wziąłem odrazy w ciemno dla dego że nie mam czasu jeszdzic w tom spowrodem  po chcieli wybozyczyć tylko jak się ta całom kwotę mugbym dać tylko nie wiem czy później wymieniom nie ropiłem tak wcześniej więc mam stracha po dużo ludzi mnie ropiło w bambuko a też nie wychodzę z domu często jedynie wychodzę na terapię w tom i z powrotem  w takim sklepie byłem pierwszy raz a także pierwszy raz pyłem na mieście 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...