Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

19 godzin temu, MuadDib napisał:

Mam pytanko do Q21. Czy będziecie również mieć w sprzedaży EVERSOLO DMP-A6 "MASTER EDITION" ??  Podaje link do produktu ==> https://www.audiophonics.fr/en/streamers/eversolo-dmp-a6-master-edition-streamer-2xes9038q2m-wifi-dlna-airplay-2-roon-bluetooth-50-aptx-hd-32bit-768khz-dsd512-mqa-p-17647.html

Wątpię by był osiągalny w najbliższej przyszłości ...z info na forach anglojęzycznych na dzień dzisiejszy jest ich mała ilość wprowadzonych do sprzedaży i na indywidualne zamówienie a cena zaczyna się od 1300€ 😕

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MuadDib napisał:

Mam pytanko do Q21. Czy będziecie również mieć w sprzedaży EVERSOLO DMP-A6 "MASTER EDITION" ??  Podaje link do produktu ==> https://www.audiophonics.fr/en/streamers/eversolo-dmp-a6-master-edition-streamer-2xes9038q2m-wifi-dlna-airplay-2-roon-bluetooth-50-aptx-hd-32bit-768khz-dsd512-mqa-p-17647.html

Dowiem się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MuadDib napisał:

Kolejna recenzja która przekonuje do zakupu DMP A6

 

45 minut temu, MuadDib napisał:

Rozumiem, że streamer poza wszystkimi serwisami typu Spotify, Tidal etc. posiada funkcję radia internetowego......?

Tak posiada funkcję radia internetowego i nawet będzie posiadać BBC Sound.

Widzę, że baaaardzo propagujesz ten sprzęt....., ale z linka ,który mi przesłałeś, a który miał mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie radia internetowego, doczytałem z treści :

Nie jest jednak doskonały. Eversolo jest zależne od TuneIn Radio w przypadku radia internetowego, co ma ograniczenia, zwłaszcza gdy jest wymagane do uzyskania dostępu do treści BBC.

I z zamieszczonych postów to :

- Wygląda na bardzo dobre urządzenie (oprócz radia internetowego).

Byłem bardzo zainteresowany tym urządzeniem, ale słaba obsługa radia internetowego jest poważnym minusem. Tunein jest bezużyteczny w Wielkiej Brytanii dla strumieni międzynarodowych (wszystkie zablokowane). Sprawdziłem instrukcję obsługi Eversolo i zawiera ona również aplikację Audials Play do strumieniowego przesyłania radia. Nie używałem go wcześniej, więc pobrałem go na telefon z Androidem. Niestety, jest taki sam jak Tunein, z zablokowanymi prawie wszystkimi międzynarodowymi stacjami. Jednak zawiera główny miks Radio Paradise, jeśli to jest dobre. Nie mogłem jednak znaleźć innych miksów gatunków.

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, terracan1929 napisał:

 

Widzę, że baaaardzo propagujesz ten sprzęt....., ale z linka ,który mi przesłałeś, a który miał mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie radia internetowego, doczytałem z treści :

Nie jest jednak doskonały. Eversolo jest zależne od TuneIn Radio w przypadku radia internetowego, co ma ograniczenia, zwłaszcza gdy jest wymagane do uzyskania dostępu do treści BBC.

I z zamieszczonych postów to :

- Wygląda na bardzo dobre urządzenie (oprócz radia internetowego).

Byłem bardzo zainteresowany tym urządzeniem, ale słaba obsługa radia internetowego jest poważnym minusem. Tunein jest bezużyteczny w Wielkiej Brytanii dla strumieni międzynarodowych (wszystkie zablokowane). Sprawdziłem instrukcję obsługi Eversolo i zawiera ona również aplikację Audials Play do strumieniowego przesyłania radia. Nie używałem go wcześniej, więc pobrałem go na telefon z Androidem. Niestety, jest taki sam jak Tunein, z zablokowanymi prawie wszystkimi międzynarodowymi stacjami. Jednak zawiera główny miks Radio Paradise, jeśli to jest dobre. Nie mogłem jednak znaleźć innych miksów gatunków.

Jeśli chcesz wiedzieć DMP A6 w sprzedaży będzie dopiero 12 maja więc u klientów będzie 14 maja najszybciej. Poczekaj na tych którzy kupią i podzielą się a nie domysły i inne z palca wyssane opinie. A nie propaguje tylko czytam i dzielę się wiadomościami bo też jestem zainteresowany kupnem. A słuchanie radia na streamerze nie jest moim priorytetem ! 

Edytowano przez MuadDib
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2023 o 13:41, MuadDib napisał:

Mam pytanko do Q21. Czy będziecie również mieć w sprzedaży EVERSOLO DMP-A6 "MASTER EDITION" ??  Podaje link do produktu ==> https://www.audiophonics.fr/en/streamers/eversolo-dmp-a6-master-edition-streamer-2xes9038q2m-wifi-dlna-airplay-2-roon-bluetooth-50-aptx-hd-32bit-768khz-dsd512-mqa-p-17647.html

Nie jest to pewne na ten moment, bo to wersja na zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnie nim, to zapraszamy do kontaktu, zobaczymy, co uda się zrobić :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streamer z duzymi mozliwosciami w ladnym opakowaniu wraz z dobrze zrealizowanym DACem, ktorego funkcjonalnosc nie zbliza sie nawet do miniDSP czy RME ADI-2. Jesli komus to niepotrzebne, zewnetrznego DACa nie posiada i posiadac nie planuje, a i wzmacniacz sluchawkowy zbedny, to mamy sprawiajace bardzo fajne wrazenie kombo. No, jak dojdzie w koncu pilot. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam takiego urządzenia jak to ( wygląd , funkcjonalność, wykonanie )  tylko z pilotem, diraciem, HDMI arc i jakimś triggerem żeby wybudzić końcówkę mocy. Może jeszcze z co najmniej jednym wejściem analogowym RCA.

Chyba NAD C658 byłby najbliżej tylko brzydki jak noc w porównaniu do tego eversolo, o HDMI trzeba rozbudować i pilot jak z lat 90 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Tajwan, nie  wliczam miniDSP do zbioru z Toppingiem, SMSL, Zidoo, Sabajem czy nawet Gustardem - czyli Shenzhen.

A i FleX HT dostal pare ciec w stosunku do zwyklego Flexa, to juz troche wyeksploatowane hardware.

 

Edit: A nie, moj blad, to Hong Kong.

Edytowano przez Mariusz Kopacki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...