Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

Dnia 14.06.2023 o 11:57, Songs for Pilots napisał:

Biorę EverSolo DMP A6 w końcu. Jednak ta firma ma już na koncie dobre produkty i jakieś nagrody EISA.

Po odsłuchach na Evo mam niestety jakieś gorsze nastawienie do Cambridge Audio.
 

Spoko rozumiem.

Dobra to daj znać jak się spisze :)

4 minuty temu, Songs for Pilots napisał:

IMG_9019.jpeg.aa1137ab6110bf7248794e07f9523ea9.jpeg

No i jest jutro :)

Na spokojnie. Czekamy cierpliwie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eversolo gra u mnie jakieś 2 tygodnie. Tak krótko mówiąc, w moim systemie poprawił wiele, rozdzielczość, dynamikę, moim zdaniem bardziej ujawnia wady i zalety nagrania. wcześniej miałem oppo sonica dac, bardzo muzykalny streamer, ale niestety wsparcie powoli się kończyło, po za tym był bardziej łagodny od eversolo. Przed eversolo, pożyczyłem na tydzień tanią tage, po rca słaby, jako transport poziom chromecasta audio od googla.  Jakość i cena eversolo oraz funkcjonalność, rewelacja. Moim zdaniem namiesza na rynku streamerów.

Edytowano przez Fotomich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aprox napisał:

Tanie - drogie ??? Kwestia zasobności portfela ...dla jednych będzie tanie a dla drugich drogie 

Widać się powodzi.

1 godzinę temu, Fotomich napisał:

Eversolo gra u mnie jakieś 2 tygodnie. Tak krótko mówiąc, w moim systemie poprawił wiele, rozdzielczość, dynamikę, moim zdaniem bardziej ujawnia wady i zalety nagrania. wcześniej miałem oppo sonica dac, bardzo muzykalny streamer, ale niestety wsparcie powoli się kończyło, po za tym był bardziej łagodny od eversolo. Przed eversolo, pożyczyłem na tydzień tanią tage, po rca słaby, jako transport poziom chromecasta audio od googla.  Jakość i cena eversolo oraz funkcjonalność, rewelacja. Moim zdaniem namiesza na rynku streamerów.

Mało kto po wydaniu paru tysięcy jest chętny zjechać produkt jak mu nie podejdzie. Raczej wszystkim poprawia.

Ale znam przypadki jak to po kupnie zachwytów końca nie było , a nagle,  pach i do sprzedaży 😉

Więc ... poczytać mogę tylko.

Tym bardziej @Fotomichzalogowałes się by laurkę napisać  ? 

Zresztą jest jeszcze kilka Nicków które raczej oprócz tego wątku nie udzielają się ogólnie  

Uwielbiam to forum .🤗

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

Widać się powodzi.

Mało kto po wydaniu paru tysięcy jest chętny zjechać produkt jak mu nie podejdzie. Raczej wszystkim poprawia.

Ale znam przypadki jak to po kupnie zachwytów końca nie było , a nagle,  pach i do sprzedaży 😉

Więc ... poczytać mogę tylko.

Tym bardziej @Fotomichzalogowałes się by laurkę napisać  ? 

Zresztą jest jeszcze kilka Nicków które raczej oprócz tego wątku nie udzielają się ogólnie  

Uwielbiam to forum .🤗

Porównuje do tych 4 które miałem, to nie laurka jak piszesz tylko moje odczucia, jest z tej 4 najlepszy jaki słyszałem, to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2023 o 12:30, Fotomich napisał:

Eversolo gra u mnie jakieś 2 tygodnie. Tak krótko mówiąc, w moim systemie poprawił wiele, rozdzielczość, dynamikę, moim zdaniem bardziej ujawnia wady i zalety nagrania. wcześniej miałem oppo sonica dac, bardzo muzykalny streamer, ale niestety wsparcie powoli się kończyło, po za tym był bardziej łagodny od eversolo. Przed eversolo, pożyczyłem na tydzień tanią tage, po rca słaby, jako transport poziom chromecasta audio od googla.  Jakość i cena eversolo oraz funkcjonalność, rewelacja. Moim zdaniem namiesza na rynku streamerów.

Czy to oznacza że gra jaśniej?

 

Niestety ale u nas w kraju faktycznie tak jest. Jak coś kupimy to przeważnie w 95% jesteśmy z tego tak zadowoleni że polecamy wszystkim dalej.

Kiedyś rynek UK był mi bliższy i tak tego nie było. Nie na taką skale.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam kupiłem. Pierwsze wrażenie po uruchomieniu gra dynamicznie, scena jest. Odróżniam dobrze położenie instrumentów. Ale bez bufora lampowego, którego używałem w poprzednim secie trochę mnie kłuł detalem góry. Ale zjawisko opanowane. Co do ergonomii. Cacko ładne, Tidal connect działa, Tidal i Qobuz dostępne z panelu albo z aplikacji eversolo control. Gorzej z Deezerem, żadnego connecta. A więc albo z panelu albo z aplikacji ale w trybie cast gdzie dublujemy ekran urządzenia na telefonie. Za tydzień zobaczę po powrocie do starych śmieci czy dalej mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje czy na eversolo można zrobić jedną bibliotekę z własnych albumów posiadanych na zainstalowanym dysku czy też serwerze NAS i z albumów w serwisie streamingowym np. Tidalu.

Chodzi mi o to, że mam wykonawcę X na dysku z albumami 1,2,3 a na tidalu jest album 4 i chciałbym go dodać do biblioteki. Czy jest taka możliwość.

Na chwilę obecną posiada tą funkcjonalność  Roon i plex media serwer. Może ktoś sprawdzić, czy da się zainstalować plexamp z pliku apk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie, ja opisałem swoje doświadczenie dokładając się do tego i tak zdychającego forum. A wg Twojej i zapewne uznanej metodologii pozostawiam otwarte pole dla Twojej kreatywności. Wątek jest o konkretnym sprzęcie. Dodaj coś o nim, skomentuj wady, zalety. Czekamy wszyscy nas pięciu na tym forum na wpis merytoryczny wielkiego tropiciela reklamy i podstępów sprzedażowych godnych największych marketingowców wszechczasow 🤣 Dajesz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...