Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

3 godziny temu, Mariusz Kopacki napisał:

@Slawko69

Aby na pewno przeczytales ten watek? Pojawialy sie opisy wrazen sluchowych. Byly nie dosc poetyckie, czy jak?

Konkretne to sa pomiary. Jak maja nie byc pomiary, to i nie bardzo bedzie konkretnie.

Śledzę ten wątek od początku i nadal nie wiem czy gra jasno czy ciepło. Czy faworyzuje jakieś pasmo jak jest z dynamiką itp. Co mi po pomiarach. Ja oczekuję tylko frajdy ze słuchania muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale kwestia faworyzowania jakiegos pasma czy dynamiki to calkiem pomiarowe zagadnienie. A jesli mowa o jedynie cyfrowym transporcie, to nie bedzie grac ani jasno, ani cieplo, ani zielono, ani rozowo w kropki.

O wlasnej frajdzie tak samo nie powiedza pomiary jak i cudze opinie niezaleznie od ich kwiecistosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

Nie trzeba, ale mozna, gdy sie wie, jak je czytac, zna sie wlasne preferencje, i wie sie, jak jedno przeklada sie na drugie. 

No ja nie wiem , nie jestem wybrańcem 🤨

1 minutę temu, MarcKrawczyk napisał:

Hehe…Przecie Q21 wszystko na pierwszej stronie wyjaśnił…

Po co czytać jak można się posprzeczać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Slawko69 napisał:

Dedal myślę że Ci z nas których poznaliśmy osobiście są wiarygodni.

No mnie nie poznaliście osobiście ale ja go jeszcze mam gdyż czekam na odpowiedź z support-u Evera odnośnie problemu z Amazon Music a konkretnie słabej jakości brzmieniem. Na dzień dzisiejszy totalna cisza. Skontaktowałem się też z jednym użytkownikiem z ASR który jest chyba pracownikiem producenta Evera ale też cisza. Jeśli do czwartku nie dostanę odpowiedzi DMP-A6 idzie do zwrotu a szkoda ...

Edytowano przez Aprox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...