Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

Dnia 15.04.2024 o 00:30, Dedal napisał:

Ja nie czekam 🤨

Jeśli ktoś nie wie że jego Integra ma wejście bezpośrednio na końcówkę mocy i zadaje  dla mnie głupie pytania ,  jednocześnie uważając się za znawcę .

Sorry Mateusz , zawsze uważałem, zresztą nie tylko ja że figurant z Ciebie  i guzik tam wiesz ,  kolejny raz mnie w tym utwierdzasz .

Najlepsze z tego wszystkiego jest to że sporo takich tu na forum i to jest najnormalniej śmieszne . 

Pzdr 

 

Wszystko spoko, ale popracuj proszę nad interpunkcją i konstrukcją zdań 🙏🙏🙏 Wszyscy będziemy wdzięczni :) 

10 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Także nie zmieniał bym Twojej integry nawet kosztem jakieś zdecydowanie lepszej końcówki.

 

Integrę na chwilę obecną zostawiam. Natomiast w ramach eksperymentu coś kupię niedługo i przetestuję. Teraz po głowie chodzi mi lampa 🫣 Nigdy nie miałem i ciekawość mnie zżera. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę , to zależy od tego czy przyznasz się wreszcie, że guzik o audio wiesz 🤪🥴😂

1 godzinę temu, mateolo2 napisał:

teraz po głowie chodzi mi lampa 🫣 Nigdy nie miałem i ciekawość mnie zżera. 

A kolor wybrałeś , czy temat będziesz zakładał ?😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal napisał:

Pomyślę , to zależy od tego czy przyznasz się wreszcie, że guzik o audio wiesz 🤪🥴😂

A kolor wybrałeś , czy temat będziesz zakładał ?😊

Coś tam wiem, a czegoś nie wiem. Jak każdy. Nie przechwalam się tym co wiem. Jak mogę komuś doradzić bo mam doświadczenie to się nie waham. A jak czegoś nie wiem to pytam.  To, że nie sprawdziłem, że mam wejście na końcówkę mocy ma się nijak do wiedzy. 
 

Jeśli chodzi o kolor - jak będę miał dylemat to na pewno spytam chłopaków co uważają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mateolo2 napisał:

Integrę na chwilę obecną zostawiam. Natomiast w ramach eksperymentu coś kupię niedługo i przetestuję. Teraz po głowie chodzi mi lampa 🫣 Nigdy nie miałem i ciekawość mnie zżera. 

Za dobrą lampę trzeba dać. Niby wszyscy widza prosta konstrukcję a jednak.

Sprawdź Unisona.

10 godzin temu, Dedal napisał:

Nie przechwalam się🥴  

Może pod sklepem dziewczynę zaczep to Ci doradzi. 

A to nie ona zaczepiła?

:P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczepiłem :) haha. Do dziś żałuję, że nie wziąłem numeru ;) Dobrze wybrała 🤌

Co do lampy to gotowość i wszystko jest. Natomiast mam problem z miejscem. Szukam takiej chudej, bo szeroka mi się nie zmieści na komodzie przy telewizorze ;) Chciałem spróbować primaluna prologue one, ale nie mają pilota, więc odpada dla mnie…Kumpel chce mi dać synthesis Roma na testy - też to rozważam.

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mateolo2 napisał:

Teraz po głowie chodzi mi lampa 🫣 Nigdy nie miałem i ciekawość mnie zżera. 

Ale do Gato FM15? Wiem o tych paczkach tylko tyle, ile dowiedziałem się na forum, głównie od Ciebie, Łukasza i Marcina (który akurat słucha ich z lampą). Ale moją uwagę zwraca jedna rzecz. Firma Gato pewnie zna te kolumny najlepiej. I ta firma oferuje 3 wzmacniacze: 150 / 250 watów w klasie AB, 250 / 500 watów w D i 400 / 800 watów w D. To raczej nie wróży najlepiej jeśli chodzi o współpracę tych paczek z lampami. ;) Nie zachęcają też do takiego mariażu parametry (ze strony):  skuteczność 86dB i impedancja 4 Ω.

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rafał S napisał:

Ale do Gato FM15? Wiem o tych paczkach tylko tyle, ile dowiedziałem się na forum, głównie od Ciebie, Łukasza i Marcina (który akurat słucha ich z lampą). Ale moją uwagę zwraca jedna rzecz. Firma Gato pewnie zna te kolumny najlepiej. I ta firma oferuje 3 wzmacniacze: 150 / 250 watów w klasie AB, 250 / 500 watów w D i 400 / 800 watów w D. To raczej nie wróży najlepiej jeśli chodzi o współpracę tych paczek z lampami. ;) Nie zachęcają też do takiego mariażu parametry (ze strony):  skuteczność 86dB i impedancja 4 Ω.

Myślałem o tym, ale mimo wszystko chciałbym spróbować. Ostatnio miałem wzmacniacz klasy d na testy u siebie i grał fajnie, ale wyraźnie gorzej od destiny w AB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze sprobuj, specyfikacja , specyfikacja a sprawdzic sie wszystko powinno.  Tylko wtedy sie wie.

Ja moje Gato DIA 250s porownywalem z AMP150 - roznicy nie uslyszalem. Spodziewalem sie wiekszego wypelnienia ale nic takiego nie zaistnialo. DIA 250s zostala a AMP150 poszedl do nowego wlasciciela. Wydaje mi sie - i tak tez to zabrzmialo - ze obecne wzmacniacze klasy D bardzo dobre sa. O, jeszcze Cambridge CXA 81 z tym Gato porownywalem, i tutaj jakby troszeczke wiecej wypelnienia bylo w Gato. Mozliwe tez ze potrzebny mi byl argument by go kupic. 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mateolo2 napisał:

Co do lampy to gotowość i wszystko jest

Zatem podjedź proszę z tymi podstawkowymi Gato do sklepu z Haiku. Poproś o podłączenie do Sensei. Jeden na tube 211, drugi na 300B.
To co ma Cię zachwycić w brzmieniu tych wzmacniaczy, usłyszysz od razu. Nie usłyszysz, według mnie szkoda czasu na inne modele. Pal licho akustykę, źrodła i inne przystawki. Będziesz miał jakąś półkę odniesienia/brzmienie. 
Aha, lampa lampie nierówna. Tak tylko napisałem. Stary zgred Adam😃, Pozdro👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AudioTube napisał:

Zatem podjedź proszę z tymi podstawkowymi Gato do sklepu z Haiku. Poproś o podłączenie do Sensei. Jeden na tube 211, drugi na 300B.
To co ma Cię zachwycić w brzmieniu tych wzmacniaczy, usłyszysz od razu. Nie usłyszysz, według mnie szkoda czasu na inne modele. Pal licho akustykę, źrodła i inne przystawki. Będziesz miał jakąś półkę odniesienia/brzmienie. 
Aha, lampa lampie nierówna. Tak tylko napisałem. Stary zgred Adam😃, Pozdro👍

Dzięki Adam za wskazówki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dedal napisał:

Zobaczyła przerażonego gościa , jak nie pomóc 🤦

Ciekawe czy coś z tego siędalej urodziło. Nic kolega nie mówi.

22 godziny temu, AudioTube napisał:

Plus „odpowiednie” kolumny. By wszystkie soki z „lampy” wycisnąć. Przecież jesteśmy audiofilami prawda😃

@mateolo2 ciekawość, zainteresowanie, gotowość na „lampę” już masz. A resztę?😉

Ja nie jestem ale zgadzam się :)

 

Jeszcze ograniczeniem jest wielkość?

To nie zostaje nic innego jak domowe testy.

No nic daj znać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Ciekawe czy coś z tego siędalej urodziło. Nic kolega nie mówi.

 

 

A kto to wie , Mateusz różne rzeczy mówi .

Raz ,że kolegów nie ma ,drugi raz że mam masę na dodatek ałdiofili .

Raz że sam ,  a na Olx konto z kobietą 🤗 .

Raz że się zna a raz że nie wie 🤷🏿‍♂️ 

Człowiek zagadka 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Ciekawe czy coś z tego siędalej urodziło. Nic kolega nie mówi.

Jeszcze ograniczeniem jest wielkość?

To nie zostaje nic innego jak domowe testy.

 

Nic się niestety nie urodziło… 

Niestety wielkość wzmacniacza lampowego u mnie to podstawowy problem 🤣

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dedal napisał:

Raz ,że kolegów nie ma

Oj to trochę przykre.

Ja mogę być. Online bo online ale zawsze.

21 godzin temu, Dedal napisał:

Raz że się zna a raz że nie wie 🤷🏿‍♂️ 

Oooooo to tu nie ma problemu. Na sąsiednim forum to jest taki przypadek. Tutaj Mateusz to na prawde, no ja tego nie zauwazylem.

15 godzin temu, mateolo2 napisał:

Nic się niestety nie urodziło… 

Niestety wielkość wzmacniacza lampowego u mnie to podstawowy problem 🤣

To bardzo ogranicza wybór.

Albo inaczej. Co masz w takim razie do wyboru?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...