Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza stereo lub All in One


radek-trojek

Recommended Posts

Cześć.

Ja już dawno zgłupiałem czym więcej czytam tym mniej jestem zdecydowany, a miało być szybko i bezboleśnie.

Budżet 4-5k

Miało być urządzenie all in one z listy niżej oczywiście pomijam cd

Audiolab 6000 Play

Marantz PM 7000 N

Denon PMA 900 HNE

Teraz zastanawiam się nad jakimś wzmakiem i Wiim Pro.

Miasto moje to dziura nic nie zobaczę nawet o posłuchaniu i doradzeniu nie ma mowy.

Jestem leniwy rozbudowywał systemu nie będę na pewno.

Grać będzie z OliRoth40

Tak na szybko co z tego będzie najlepszym wyborem.

Cyrus One plus Wiim Pro i coś do sterowania zamiast telefonu czy taki Marantz PM 7000 zagra lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesound Powernode. 3 w 1 i super apka. Bardzo dobry wybór IMHO i można kupić nowy poniżej 4K. Na półce zajmuje bardzo mało miejsca i dobrze wygląda. Jak ktoś chce pilota (swoją drogą jest bardzo elegancki i poręczny), to można go dokupić poniżej 300 zł, żeby co chwila nie odpalać tableta czy telefonu do zmiany utworu lub głośności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

40 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Heos nie jest idealny ale i tak znacznie lepszy od DTS Ply Fi. Zatem 6000Play odpada. Jak coś to 6000A + Wiim

Sprawdź jeszcze Cambridge AXR 100 + Wiim moim zdaniem on się fajne wpasuje w dźwięk tych Roth.

Albo Cyrus One

 

Nie brałem pod uwagę CA ale spojrzę i w ten kierunek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aprox napisał:

A dokładniej ??? 🤔 ...co świadczy o owej "klasie wyżej" ???

Słuchałem Denona i Marantza,  ale moje paczki to APC8, także zupełnie inne niż twoje. Marantz z APC8 wypadł dla mnie świetnie. Muzykalny, uniwersalny. Ale za chwilę będę chciał pójść półkę wyżej i zmienic wzmacniacz. W tej chwili szukam gramofonu do 3 tys zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto spojrzeć w stronę Octavio Stream, do tego w zależności od preferencji może być to dość jasny, techniczny Cambridge AXR100, ciepły Magnat MR 780 lub uniwersalny i bardzo muzykalny Audiolab 6000A. 

Octavio Stream korzysta z bardzo podobnej aplikacji co WiiM, ale z mojego doświadczenia działa on lepiej i szybciej, zwłaszcza przy Connectach Tidala i Spotify. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Q21 napisał:

Na pewno warto spojrzeć w stronę Octavio Stream, do tego w zależności od preferencji może być to dość jasny, techniczny Cambridge AXR100, ciepły Magnat MR 780 lub uniwersalny i bardzo muzykalny Audiolab 6000A. 

Octavio Stream korzysta z bardzo podobnej aplikacji co WiiM, ale z mojego doświadczenia działa on lepiej i szybciej, zwłaszcza przy Connectach Tidala i Spotify. 

Dzięki teraz już mam całkiem mętlik w głowie.

Marantz i Audiolab mają wbudowanego daca chyba w miarę dobrego. Audiolab czy pociągnie Rothy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2023 o 17:49, radek-trojek napisał:

Cześć.

Ja już dawno zgłupiałem czym więcej czytam tym mniej jestem zdecydowany, a miało być szybko i bezboleśnie.

Budżet 4-5k

Miało być urządzenie all in one z listy niżej oczywiście pomijam cd

Audiolab 6000 Play

Marantz PM 7000 N

Denon PMA 900 HNE

Teraz zastanawiam się nad jakimś wzmakiem i Wiim Pro.

Miasto moje to dziura nic nie zobaczę nawet o posłuchaniu i doradzeniu nie ma mowy.

Jestem leniwy rozbudowywał systemu nie będę na pewno.

Grać będzie z OliRoth40

Tak na szybko co z tego będzie najlepszym wyborem.

Cyrus One plus Wiim Pro i coś do sterowania zamiast telefonu czy taki Marantz PM 7000 zagra lepiej.

Jeśli puści Cię budżet to zobacz na cxa61 albo cxa81 plus do tego streamer (tu już możesz wrzucić kilka). Zagra to wg mojego ucha całkiem przyjemnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...