Skocz do zawartości

Denon D-M41 DAB+.


Agu

Recommended Posts

Dzień dobry, liczę na odpowiedź kogoś, kto ma wiedzę. Zamierzam kupić zestaw Denon D-M41 DAB+. Cel: słuchanie muzyki w salonie z otwartą kuchnią, 40m2. Czy ten sprzęt do dobry wybór? Ucho mam melomana, po szkole muzycznej. Ogarniam  bardziej chodzi mi o ten sprzęt? Czy cena jest optymalna do zawartości? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niezbyt głośnego słuchania, z miejscem odsłuchowym  blisko kolumienek to może się sprawdzi. Ale  o nagłośnieniu 40 m2 to możesz zapomnieć. Przy tej powierzchni problem miałoby wiele zestawów "pełnogabarytowych". Ale nawet siedząc w pobliżu koluminek, "wodotrysków" by się nie spodziewał.

Jak już chcesz zestaw "mini" do takiego metrażu, to poszukaj jakiegoś Pianocrafra 670, albo taniej  wcześniejszy 840.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo ta wieżyczka do takiej przestrzeni - a i dedykowane kolumienki to niezbyt udany wytwór. @lpomis podpowiadał, że Dali Spektor 2 to udany kompan, tyle że nie do takiego metrażu.

Mam od paru lat wcześniejszą wersję (M39), teraz stoi w sypialni (ok. 20 m2) do okazjonalnego grania z podpiętym Chromecast audio i monitorkami Pioneera. Te oryginalne Denona kupił ode mnie człowiek jako satelity do kina domowego.

Jaki macie budżet na audio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...