Skocz do zawartości

LEAK STEREO 130 <- czy ktoś z Was miał styczność z tym sprzętem?


LukLuk

Recommended Posts

Podbijam.

Sam jestew ciekaw opini. Wygląd ma conajmniej intrygujący - wersja nie w drewnie przypomina mi zajęcia w pracowni elektrycznej w Technikum.

Nawet w swoim wątku o piecu do Zensorów 7  wymieniłem go jako jedna z  moich opcji do odsłuchu ale mi się nie udało. Między innymi dlatego, że nie było opinii a skończył mi się czas na wybór.

Edytowano przez thomso
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi777 napisał:

@Piotr Sonido Czyli słuchałeś wzmacniacza?

Dla audiofila to bułka z masłem i chleb powszedni w jednym. Taki słuchając systemu w pomieszczeniu, na dowolnym utworze, potrafi wyłuskać z niego brzmienie kolumn, wzmacniacza albo i wtyczki kabla zasilającego. Ocenić i wyrobić sobie zdanie o dowolnej składowej zestawu. Dziwne, że to może jeszcze kogoś dziwić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2023 o 07:38, Adi777 napisał:

@Piotr Sonido Czyli słuchałeś wzmacniacza?

To nie jest czepianie się, po prostu dziwnie to wygląda. To tak, jakby na przykład po pokazie audio ktoś napisał - słuchałem dCS Bartók. Brzmiał tak i siak.

Czy to ma sens?

Był komplet podłączony.

Wiesz co

Ale zwróć uwagę na to

Dnia 19.05.2023 o 07:30, Piotr Sonido napisał:

a słuchałem bardzo przez chwile. Nie zainteresował mnie.

Napisałem to powyżej. Nie pisałem Ci recenzji czy warto czy nie warto. Jak gra. Co ma na plus co ma na minus. Nie. Znalem kolumny wcześniej. Był podłączony zestaw, grało to sobie i uważam że przeszedłem koło tego obojętnie.

Jesli w sklepie wielkopowierzchniowym na dziale elektronicznym stoi i gra głośnik Manta i przechodzisz obok to wyciągasz notes , zasiadasz na krzesełku i słuchasz 30 minut, czy przechodzisz obok bo Cie to nie interesuje?

Nie powiedziałem czy jest dobry czy zły. Tylko że mnie nie zainteresował :)

23 godziny temu, Kraft napisał:

Dla audiofila to bułka z masłem i chleb powszedni w jednym. Taki słuchając systemu w pomieszczeniu, na dowolnym utworze, potrafi wyłuskać z niego brzmienie kolumn, wzmacniacza albo i wtyczki kabla zasilającego. Ocenić i wyrobić sobie zdanie o dowolnej składowej zestawu. Dziwne, że to może jeszcze kogoś dziwić. 

Taki żartowniś się z ciebie zrobił. Ale nie słyszą różnic w brzmieniu elektroniki rozumiem że sam chętnie swojego Marantza byś na to wymienił. No i polecasz autorowi bo zaoszczędzi na kolumny. Prawda? :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Napisałem to powyżej. Nie pisałem Ci recenzji czy warto czy nie warto. Jak gra.

No tak, nie napisałeś recenzji, widzę 😄 

 

15 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Nie powiedziałem czy jest dobry czy zły. Tylko że mnie nie zainteresował :)

Ale ja to wiem. Przecież ja nie twierdzę, że napisałeś o nim negatywnie lub pozytywnie. Tak, nie zainteresował Cię ZESTAW audio, w którym był podpięty ten wzmacniacz. Tylko o to mi chodzi.

19 minut temu, Piotr Sonido napisał:

rozumiem że sam chętnie swojego Marantza byś na to wymienił.

Czemu Jarek miałby wymieniać? Ewentualnie dla wyglądu, lub jakichś innych rzeczy.

20 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Taki żartowniś się z ciebie zrobił.

Może i żartowniś, ale z głową na karku...

🤪

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...