Skocz do zawartości

Kable głośnikowe pod zestaw taga harmony htr-1000cd v.2 + indiana line nota 260xl


Recommended Posts

6 minut temu, Bart80 napisał:

 i tak jestem zadowolony z dźwięku.

To nie zmieniaj.

6 minut temu, Bart80 napisał:

Rozumiem, że usłyszę różnicę hehe.

Raczej wątpliwe. Jeśli już to "usłyszysz". Dla wielu taka podnieta jest warta wydania pieniędzy. Z technicznego punktu widzenia nie ma jednak sensu. Red Pill or Blue Pill? Twój wybór. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kraft napisał:

To nie zmieniaj.

Raczej wątpliwe. Jeśli już to "usłyszysz". Dla wielu taka podnieta jest warta wydania pieniędzy. Z technicznego punktu widzenia nie ma jednak sensu. Red Pill or Blue Pill? Twój wybór. 

Pytanie czy dźwięk nie będzie jeszcze lepszy, ale rozumiem, że uważasz że kable nie mają większego znaczenia. Nie mam parcia na to by wydawać kupę kasy na kable. Jeśli jednak kupię inne, czyli jakieś beztlenowe cu np Klotz LY225S  i nie usłyszę różnicy to przyznam to.  Właśnie jestem ciekaw - wydać te kilkadziesiąt zł ( potrzebuje łącznie ok 5 metrów) i tylko żeby się przekonać. Bo jeśli różnicę usłyszę, to też będę wiedział na przyszłość, że ten temat będzie dla mnie otwarty.

Dodam dla jasności że teraz moje kable to zwykłe CCA:) czyli w większości aluminium. A jak wiemy miedź jest lepszym przewodnikiem, a już na pewno bardziej trwałym:) to tak na logikę coś to może dać. Rozumiem zagwozdki typu, czy dodatek srebra do miedzi, albo jakiegoś tam grafitu ( tu już szczerze wątpię) stworzy jakąś wartość dodaną. 

Oczywiście nie mam prawa nie twierdzić że ktoś wychwytuje te wszystkie niuanse, nie siedzę w czyjejś głowie, nie mam możliwości jak tego sprawdzić. Może i tak jest. 

aha czy aby nie wystarczą 2x1,5?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć

I jak się skończyło? Czy coś zakupiłes?

Nawet do tak prostego zestawu, warto kupić jakiś przyzwoity przewód głośnikowy,

Nie drogi, bo za niespełna 22 zł za metr dostaniesz z naszej oferty Audioquesta Slip 16/2 https://www.tophifi.pl/przewody/przewody-glosnikowe/audioquest-slip-db-16-2-bia.html

O tym przewodzie już trochę było, więc polecamy go z czystym sumieniem (jeśli jeszcze niczego nie zakupiłeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, terracan1929 napisał:

bo...?

Bo ma mnostwo złych opini, a jedyne USB które mi źle działało to było własnie od nich. Z wyglądu gorzej niż drukarkowe, a jakość dźwięku (nie wiem jakim cudem) siadała na nim całkowicie. 

Miałem różne, bardzo drogie kable na testy - Real gra przynajmniej tak samo dobrze, jak nie lepiej, choć głośnikowe niewiele wnoszą, w przeciwieństwie do RCA. 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...