Skocz do zawartości

Świetny dźwięk pomimo ,,słabych parametrów,,


Recommended Posts

@Wing0

Ze masa? Nie,  nie zauwazylem. Ze grupa osob o pogladach na audio z gruntu odmiennych od moich reaguje mocno alergicznie? Owszem, zauwazylem. Jak i to, ze zblizone reakcje nie dotycza tylko mnie.

Jak nie wiesz, to nie wiesz. Skoro nie wiesz, po co o tym piszesz?

Pisze sporo o sprzecie, ktory mnie interesuje, i o podejsciu do niego, jakie preferuje. Reakcji wspomnianych osob nie trzeba dlugo szukac.

Jesli chcesz mnie przekonac, ze pewne towarzystwo szuka tu harmonijnej koegzystencji z odmiencami, ktorzy wszystko psuja, to poki co to nie wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nie wszystko wiedzący napisał:

Prośba zainteresowanych o powrót do głównego tematu. 

Nie przyjemnie się czyta przepychanki. 

Tym bardziej że w prawie każdym temacie one występują.

Ja już kończę. I tak mało tu pisze po tylu latach nie chce mi się bo nic się nie zmienia. Lepiej z kumplami pogadać na grupach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wing0 napisał:

No w sumie można wydać majątek na stworzenie idealnego pokoju akustycznie i wstawić wiernie grający sprzęt za kilka tysięcy chyba monitory z wbudowanym wzmacniaczem starcza nie? 

Niestety jeden krok w tym kierunku nic nie da jeśli mimo liniowego sprzętu nie mamy idealnych warunków odsłuchowych. Ale, ale przecież są słuchawki!!! Tam nie ma problemu z akustyką ilu z was ma słuchawki i słucha na nich, tylko na nich? Przecież chodzi o wierność ze studio nagraniowym.  Eureka!!!!! :)

?

Mowa o dazeniu, ktore jest zwyczajnie wyborem, na ktory mozna sie zdecydowac badz nie.

Tu tez jest jakis problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

@Wing0

Ze masa? Nie,  nie zauwazylem. Ze grupa osob o pogladach na audio z gruntu odmiennych od moich reaguje mocno alergicznie? Owszem, zauwazylem. Jak i to, ze zblizone reakcje nie dotycza tylko mnie.

Jak nie wiesz, to nie wiesz. Skoro nie wiesz, po co o tym piszesz?

Pisze sporo o sprzecie, ktory mnie interesuje, i o podejsciu do niego, jakie preferuje. Reakcji wspomnianych osob nie trzeba dlugo szukac.

Jesli chcesz mnie przekonac, ze pewne towarzystwo szuka tu harmonijnej koegzystencji z odmiencami, ktorzy wszystko psuja, to poki co to nie wychodzi.

Tak masz rację. Przepraszam i pozdrawiam. Uciekam już by nie zakłócać więcej idylli. Już mi się nie chce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z przedstawicieli jakiego wystawie to DENON SC300

Parametrami nie grzeszą jak na dzisiejsze standardy a grają całkiem przyzwoicie. Bardziej do tranzystora niż lampy. Najlepiej tranzystora w klasie A. Można je dostać za śmieszne pieniądze.

To co je wybija na tle nowszych konstrukcji to, że gdy puszczasz z nich muzykę to znikają z pomieszczenia. 

 

https://www.radiomuseum.org/r/denon_sc_300.html

PSX_20230705_073317.jpg

Edytowano przez Nie wszystko wiedzący
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz Kopacki napisał:

Jesli chcesz mnie przekonac, ze pewne towarzystwo szuka tu harmonijnej koegzystencji z odmiencami, ktorzy wszystko psuja, to poki co to nie wychodzi.

Mariusz. Kumaty z ciebie gość, masz sporą wiedzę i jeśli to twoje zachowanie wynika z kompleksów i niedowartościowania to sobie odpuść. Już wystarczy. Naprawdę, po co ci te wszystkie popisy oralne. Nie zauważyłeś, że w każdym wątku, w którym się zjawiasz po chwili ludzie zaczynają pisać nie na tytułowy temat, ale na temat twojego zachowania? A jakie ono jest? No kumaty jesteś więc zauważyłeś na pewno, że działasz jak płachta na byka, irytujesz ludzi, twoje wpisy działają alergicznie, no jak modelowy troll. Ja wiem, że to obraźliwe określenie na tym forum, ale w pewnych sytuacjach rzekłbym, że raczej pieszczotliwe. "Nie wszystko wiedzący" założył ostatnio hurtem kilka wątków i są one naprawdę ciekawe i dobrze się zapowiadające, lecz w każdym się pojawiasz i robisz dyskusyjny syf. Ludzie zwracają ci uwagę w każdym wątku - naprawdę, tak trudno o chwilę refleksji? Ludzie wręcz proszą cię, byś już nie pisał więcej. Masz swoje kontrowersyjne wizje na temat audio, niezgodne z doświadczeniami wielu osób które zęby zjadły na audio i elektronice, a których masz za pseudofachowców. Ale uwierz, nie jesteś Kopernikiem, któremu po latach postawią pomnik. Dlatego szkoda twojej nafty i energii na nawracanie ludzi. Wszyscy chcemy sobie w wolnym czasie, po robocie, a tak jak ja to i w trakcie pracy, wejść na forum, sympatycznie sobie pogawędzić z ludźmi, coś doradzić, coś pomóc, coś dowiedzieć się, czy zwyczajnie podtrzymać jakieś koleżeńskie więzy i nie chcemy w nerwach spędzać tego czasu czytając czyjś trolling i ze złością opuszczać to forum. 

Nie wiem, jak potraktujesz ten wpis, czy jak prysznic i krok do katharsis , czy już w głowie układasz ciętą ripostę. Tak czy siak, apeluję o pewną refleksję i byś ugryzł się czasem w język. Wiadomo, to nie moje prywatne forum, każdy pisze co chce, ale myślę, że rozumiesz wkurw ludzi, z których robisz debili i nie rozumiem tych twoich starań, by jeszcze bardziej na ciebie psioczyli.

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niewiadomo o co chodzi to może chodzić o  pieniądze. Każdy temat, który odwodzi od nowego audio a prowadzi na drogę zakupów z drugiej ręki. Chodzby w sposób rozmowy na forum może być traktowany w ten bądź podobny sposób przez troling. 

Ja sobie poradziłem z tematem przez opcje ignorowania.

Edytowano przez Nie wszystko wiedzący
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj króluje słowo fanklub w kilku wątkach. Ale nie masz chyba wątpliwości, że to raczej anty-fanklub. Jeśli kręci cię to i jest to powód do dumy to tym gorzej. Wiadomo, każda zmiana trwa, i nie sądziłem, że po moim wpisie pokajasz się, przyznasz, że trochę pogubiłeś się czy coś. Wiadomo, my faceci tak się nie zachowujemy. Ale mam nadzieję, że zmusiłem cię do pewnej refleksji i zastanowienia się, czy warto brnąć w "fanklub i krasnoludki". Może raczej warto się zastanowić ilu mam tu kumpli a z iloma osobami darłem tu koty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wito76 szkoda Twoich wysiłków. Mądry człowiek by zrozumiał. A tu - nie sądzę. Był juz kiedyś taki jeden. Dzik mu było. Długo miejsca nie zagrzał, ale co napsuł krwi to jego. A wszytko sprowadzał do klepania po plecach. Ktoś taki dziala na szkodę forum, większość to, według niego,nieuki i nic nie wiedzący lub fanklub czy raczej antyfanklub, a pomimo wszystko włazi z butami w każdy temat i trolluje. Trudno trzeba przetrzymać. Nie on pierwszy i nie ostatni, a szkoda bo człowiek z wiedzą i mógłby być bardzo użyteczny na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...