Skocz do zawartości

Wzmacniacz do PC


jabol4

Recommended Posts

Cześć, pod Bronze 100 6G na pewno warto sprawdzić w tym budżecie Audiolaba 6000A, nawet model Play. Przyda się tu jednak adapter z USB na Coax, bo dopiero 7000A posiada USB DAC. Ogółem jest to wymaganie blokujące sporo możliwości. Przemyślałbym np. Toppinga E30 /iFi Zen Air DACa i do tego wzmacniacz pokroju Atolla IN50, Cyrus One, czy zwykły 6000A. To bardzo fajne opcje w tym budżecie, które przyjemnie zgrają się z Bronze 100. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jabol4 napisał:

Jak już robić, to tak, jak należy ;) 

Myślałem nad czymś z wbudowanym DAC i wówczas podpiąć przez USB. Ale chętnie zapoznam się z wszelkimi rozwiązaniami.

Człowiek uczy się całe życie ;) 

Cambridge Audio CXA61 posiada DAC`a z uwzględnieniem USB asynchronicznego (kompa podłączysz bez problemu), gra dosyć liniowo z dużą ilością powietrza i dobrą kontrolą dołu więc do Bronze`ów jak znalazł. Sam DAC w CXA61 jest całkiem przyzwoity, ale nawet nie sama "kompleksowość" wzmacniacza jest tutaj zaletą. CXA61 jest po prostu bardzo wydajny, energiczny i dosyć uniwersalny. Zmieścisz się poniżej 4K. Na ten moment stosunek ceny do jakości tego wzmaka jest według mnie poza konkurencją. Od jakiegoś czasu dostępne są wersje czarne więc już w ogóle jest fajnie bo do tej pory były tylko "luna gray".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...