Skocz do zawartości

Co to za wieża?


pepci 123

Recommended Posts

Dzień dobry

U dziadka od 22 lat w piwnicy leżala ta oto wieża, mówi że dostał ją w latach 90 od Jakiegoś Niemca za pomoc w przewozie jakichś rzeczy?, Niemiec powiedział, że to wieża która dostał na urodziny od syna, i że została zrobiona specjalnie dla niego w Bawarii, obdzwonilem serwisy, nikt takiej nigdy wieży nie widział, ona jest cała zabudowana, ma wejście na płytę cd, ma pilot inny niż wszystkie wieze, jest możliwość podłączenia tej maszyny na winyle, ogólnie dziadek jej nigdy nie wyciągał bo ma cały zestaw Sony,ale nagle po 22 latach przypomniał że coś kisi, i teraz pytanie co to w ogóle jest? Ona jest cała sprawna,wszystko śmiga, normalnie bajka, napisy do x-boss na dole i soundmaster na górze.

IMG_20230831_125105.jpg

IMG_20230831_125115.jpg

IMG_20230831_125112.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Jedno, wielkie wow! Sami jesteśmy zaskoczeni tym produktem :)

określenie z bankomatem jest zabawne ale trafione, hehe :)

Teraz sam na to patrzę jak na bankomat 😁😁 ogólnie dziwne, wystawiłem to na jakiejs grupce kolekcjonerów i telefon nie daje mi żyć, chcą koniecznie to zobaczyć na żywo, wydawało mi sie, że raczej ludzie przejdą obok tego obojętnie, sam nwm co mam im mówić, co to jest jak zbytnio nie ma na ten temat informacji, chyba pora napisać do tej firmy, może oni by coś powiedzieli, chyba że ona naprawdę została zrobiona na zamówienie i jest to jakiś ewenement, ciężki temat 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur Charicki napisał:

Napisz może jak to gra. Masz porównanie z jakimś systemem?? Te kolumny są plastikowe czy może z jakiejś płyty? Zrobiłbyś zdjęcia głośników po zdjęciu maskownic jeśli się da. 

Niestety już wyjechałem od dziadka, ale sie wybiorę jeszcze do niego, i na pewno zrobię więcej zdj i nagram jak gra, i koniecznie wstawię zdj pilota, pilot robi ogromne wrażenie, wygląda prawie jak jakiś pad do starych konsol,dziadek słuchając sie rozpływał, więc raczej gra dobrze, bo on akurat wybredny😁😁 pytałem go jeszcze trochę o tego jak niby to na zamówienie było zrobione, to mówił że syn tego Niemca znał jakiegoś projektanta w tej firmie w bawarii, i on to dla niego na 50 urodziny zrobił, jak dotykałem, to kurde no sam nwm czy to plastik czy płyta, jakoś nie zwróciłem uwagi czego dotykam, bo palcem przejechałem po kurzu na spodzie ale z wyglądu i to i to uzyte, najbardziej zadziwia wykonanie, w tym sprzęcie nie ma widocznej żadnej śrubki, tego sie nie da rozkręcic w żaden sposób, jak coś by sie zepsuło to nie mam pojęcia kto to.naprawi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X bass i pochodne to tani chwyt marketingowy typowy dla początku lat 90 tych kiedy zawitała do nas produkcja made in china i jego klony. Miał być bas łubu dubu a więc na takie hasła marketingowe lud się łapał… a technicznie to procek DSP podbijał o ładnych 5-10db pasmo niskich częstotliwości i głośniczka sobie basowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elektron6 napisał:

X bass i pochodne to tani chwyt marketingowy typowy dla początku lat 90 tych kiedy zawitała do nas produkcja made in china i jego klony. Miał być bas łubu dubu a więc na takie hasła marketingowe lud się łapał… a technicznie to procek DSP podbijał o ładnych 5-10db pasmo niskich częstotliwości i głośniczka sobie basowały.

Super! Dzięki za konkrety! A ogólnie jakbyś ocenił całosciowo ? Widziałeś coś podobnego ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2023 o 16:04, pepci 123 napisał:

Teraz sam na to patrzę jak na bankomat 😁😁 ogólnie dziwne, wystawiłem to na jakiejs grupce kolekcjonerów i telefon nie daje mi żyć, chcą koniecznie to zobaczyć na żywo, wydawało mi sie, że raczej ludzie przejdą obok tego obojętnie, sam nwm co mam im mówić, co to jest jak zbytnio nie ma na ten temat informacji, chyba pora napisać do tej firmy, może oni by coś powiedzieli, chyba że ona naprawdę została zrobiona na zamówienie i jest to jakiś ewenement, ciężki temat 

Może trafiłeś na złotą żyłę,  heheh :)

jak sprzedaż, to podeślij za jaką kwotą udało Ci się to sprzedać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Może trafiłeś na złotą żyłę,  heheh :)

jak sprzedaż, to podeślij za jaką kwotą udało Ci się to sprzedać:)

Już po interesie😁 Powiedziałem dla dziadka że gość z Kielc rzuca cene 4600, a on że do śmierci zostaje u niego i żeby nikt nie przyjeżdżał mu po domu nie łaził. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...