Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, chciałbym zmienić głośniki komputerowe. 

Obecnie mam Audioengine A2+ z subwooferem kef PSW 2010. Celuję raczej w głośniki aktywne tak żeby można było je łatwo podłączyć do stacji dokującej/laptopa/PC. Chciałbym czegoś grającego pełnym dźwiękiem, naturalnie ale po cieplejszej stronie. Nie mogą męczyć bo słucham z nich w trakcie pracy na home office. 70% muzyka, 30% telekonferencje. 

Odsłuch oczywiście bliskiego pola, pokój 7-8m2. 

Myślałem nad kef lsx 2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, KEF LSX to oczywiście jedna z najciekawszych opcji, zwłaszcza gdy zostanie wsparta subwooferem. Spójne, dość techniczne granie, ale moim zdaniem absolutnie niemęczące, bo zmierzające w stronę naturalnego. Nie wykluczałbym jednak rozwiązania z małymi kolumnami oraz małym wzmacniaczem, jak np. Topping MX5. Do komputera po USB i z głowy, a otwiera to znacznie więcej możliwości. Do takiego Toppinga możesz podłączyć kolumny takie jak Sonus Faber Lumina I, Polk Audio R200, Q Acoustics 5010, czy JMR Lucia. Moim zdaniem to idealne kolumny pod granie w tle do pracy. 

W razie czego zapraszamy do kontaktu i na odsłuch :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kef LSX w wersji "II" wireless jest nie co lepsza od wersji I więc warto się nimi zainteresować. 

Z drugiej strony możesz zrobić system "malutki" w oparciu o Yamahę WXA50 https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-wxa-50.html

i do tego z małymi moitorkami B&W 607s2 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/bowers-wilkins-607-s2-anniversary-edition.html

Jak chciałbyś to sprawdzić, to zapraszamy do kontaktu :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na biurku używam KEF LS50 Meta, Dali Menuet lub B&W 607 AE. Każde z nich mogę gorąco polecić. Obecnie od miesięcy gram na Bowersach. Jest rewelacyjnie!

Ważne, żeby dobrze je ustawić. Koniecznie na standach. Nie zaszkodzi też jakiś absorber na pierwsze odbicia. Suba nie używam. W 10 m2 nie czuję potrzeby.

ko2.png.34410164d917e1aff1e7af448176fe99.png.b635e184c42ab199b66fd2c85fa8d55a.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...