Skocz do zawartości

Dutch Audio Event 2023


Adi777

Recommended Posts

 @DiBatonio Nie znasz mnie, nie wiesz gdzie i w jakich warunkach dorastalem itp. 

Ponad 20 lat nie pisalem po polsku. Od czasu do czasu cos. Tylko holenderski i angielski.

Dopiero od niedawna jestem na forum obecny. Ilosc slow, napisanych przez ten rok czy ile tutaj jestem, w naszym jezyku, jest wieksza niz wszystko co przez ostatnie 20 lat napisalem po polsku. Jako dziecku, najlepiej mi z ortogrtafia nie szlo. Teraz ty wyciagasz na forum moje bledy i mowisz ze mi pomagasz. Jak bym mial komus pomagac to nie odbywalo by sie to w ten sposob. Milego dnia.

 

U mnie tez tak powoli to sie przewija, to raczej z powodu zbyt duzej ilosci zdjec czy moze ich wielkosci.

@Adi777 to nic z toba wspolnego nie ma. Strona sobie chyba, po prostu, nie daje rady z taka iloscia zdjec. 

 

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Artur Brol napisał:

Ponad 20 lat nie pisalem po polsku. Od czasu do czasu

To nie jest tak źle....

Znam takich co po roku pobytu poza granicami Polski, "zapominają" języka ojczystego. 

Takie trendy dzisiaj, czerpane z wątpliwych autorytetów jak Karolajn Derpienski, czy Dżoana Krupa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...