Skocz do zawartości

Gramofon. Nowy czy vintage.?


Recommended Posts

Panowie wysłałem drugiego maila z prośbą o rejestrację na winyl. net i nareszcie się udało. Jak ktoś jest zainteresowany, mój  nick na tamtym forum to - stonewall. Niestety nie misiekx, już nawet nie będę wyjaśniał dlaczego inny 🙈

Dziękuję @1Ender, @maxredaktor za interwencję u moderatora z tamtego forum. Dziękuję też wszystkim innym kolegom za propozycje różnych wkładek, tutaj jak i na priv.

Pozdrawiam 👍

ps. Oczywiście dalej tutaj czekam na cpropozycje oraz dyskusję zainteresowanych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, misiekx napisał:

Wkładka będzie dopiero jutro.

Jak wkładka z igłą /szlif -grubość / i nacisk?

Jak kolumny, przetestowałeś, masz jakieś wnioski?

1 godzinę temu, 1Ender napisał:

Pamiętaj, że przez pierwsze 50-100h dźwięk może się zmienić.

to wygrzewasz też lampy z preamp czy wzm.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol64208 sorry, ale jeszcze trochę cierpliwości, dla przypomnienia to Sansui Sp-x7700. 

Pograły kilka dni i niestety musiałem je wynieść z salonu w bardziej ustronne miejsce. Nie że względu na dźwięk, ale dlatego że przez jakiś czas nie mogę za bardzo dźwigać i mam ograniczoną swobodę ruchu 😉. Jak dojdę do siebie, odsłuchy pójdą pełną parą. 

Co do wkładki AT którą zamówiłem, wczoraj dostałem info że kurier pod moją nieobecność 🙈 zostawił przesyłkę u sąsiadów.  Pocz łapałem do sąsiada a on zdziwiony i o niczym nie wie. Napisałem dwa maile do GLS, bez odpowiedzi. Zadzwoni) em do nich i dostałem info że mają zanotowane że przesyłka dotarła do adresata.  Pochodzę jeszcze po innych sąsiadach, jak domokrążca. Taka pechowa historia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, misiekx napisał:

Napisałem dwa maile do GLS, bez odpowiedzi.

nie wiem gdzie kupiłeś ale problem zgłaszasz do sprzedawcy i on musi się martwić, jak nie otrzymasz przesyłki otrzymasz od niego zwrot kasy.

Atakuj sprzedawcę bo to jest w jego obowiązkach żeby przesyłka została doręczona.

Miałem też kilka takich wpadek, zawsze otrzymałem zwrot kasy, choć miałem dwa przypadki kiedy zamówiłem kpl żarówek do bryki, otrzymałem zwrot a po kilku dniach paczki znalazłem w niebieskim koszu tam zostawił kurier🤔.

Czasami takie pomysły mają.

@misiekx dlaczego AT wkładki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, misiekx napisał:

Trzeba czegoś wreszcie spróbować 

tylko i jedynie do sprzedawcy, on odpowiada za dostarczenie przesyłki.

Sprzedawca wyjaśni z kurierem. Przesyłka jest ubezpieczona i zwrot kasy otrzyma sprzedawca, nie ty. Ty masz zwrot kasy od sprzedawcy.

Gdzie to kupiłeś na eBay?

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, misiekx napisał:

Muziker nl. 

nie ma znaczenia, zgłoś spór o nie otrzymanie przesyłki.

Pewnie mają kilka dni na odpowiedź, ale jak płaciłeś przez PayPal zgłoś to na PayPal.

 

5 minut temu, misiekx napisał:

że sprawdzają gdzie konkretnie kierowca zostawił przesyłkę 

to już tylko ich problem, Ty zgłaszasz do sprzedawcy, lub PayPal. Jak płaciłeś?

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...