Skocz do zawartości

WiiM AMP | Niedrogi wzmacniacz sieciowy na początek przygody z hi-fi


Q21

Recommended Posts

Dnia 7.11.2023 o 11:55, Artur Charicki napisał:

W tym przedziale cenowym to bez wątpienia będzie hit. Zobaczcie ilu nowych użytkowników szuka tanich wzmacniaczy najlepiej z HDMI ARC a jak się dowiaduja że to nie ten budżet na takie wymagania to są w szoku. Myślę że będzie szał na to cacuszko jak swego czasu na Wiim Mini. 

Tylko żeby działał. Bo jest model SMSL z HDMI i tam użytkownicy piszą o różnie działającym złączu HDMI.

Kurcze szkoda że tam jest Sabre :/ Tak wstępnie komentuje. Obym się mylił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Tylko żeby działał. Bo jest model SMSL z HDMI i tam użytkownicy piszą o różnie działającym złączu HDMI.

Właśnie wygląda na to ,że HDMI ARC wcale nie jest tak łatwo zrobić. Oglądałem trochę recenzji amplitunerów wielokanałowych gdzie recenzenci mówili,że z tą marką TV działa bez problemu a z inną już nie bardzo.  Też czytałem o tym SMSL , pewnie chodzi o AO300.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Suchy 79 napisał:

Sabre ma na 100% tylko nie wiadomo jaki😕

Zobaczymy jak z jego implementacją. Bo Wiim jako transport gra dosć jasno. Do tego Sabre :/ Żeby to nie był kolejny suchotnik do wysokiego wyniku w ASR :/

3 minuty temu, Tomasz S. napisał:

Właśnie wygląda na to ,że HDMI ARC wcale nie jest tak łatwo zrobić. Oglądałem trochę recenzji amplitunerów wielokanałowych gdzie recenzenci mówili,że z tą marką TV działa bez problemu a z inną już nie bardzo.  Też czytałem o tym SMSL , pewnie chodzi o AO300.

Tak. No więc właśnie. Jak już to robić to żeby to działało.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ProjectPi napisał:

Stwierdzen o "jasnym graniu" jako transport nie chce mi sie juz komentowac, ale zestaw w swojej cenie zapowiada sie doprawdy zacnie.

ja się odnoszę do tego jaka zakładana kość będzie plus to jak z reguły grają chińskie budżetowe wzmacniacze w klasie D a nie o transporcie 

Edytowano przez Michał Gałązka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał Gałązka napisał:

ja się odnoszę do tego jaka zakładana kość będzie plus to jak z reguły grają wzmacniacze w klasie D a nie o transporcie 

Wiem, chodzilo mi raczej o wczesniejsza wypowiedz, szczegolnie ze o graniu Amp jako transporcie czy transporcie plus sam DAC niewiele da sie powiedziec, bo nie ma ani wyjsc cyfrowych ani analogowych liniowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...